Nowoczesna windykacja dostępna w aplikacji ING Księgowość

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Usługa windykacyjna w ING pozwoli przedsiębiorcom prosto i szybko przekazać faktury do odzyskania należności.

Wielu przedsiębiorców ma problem z nieterminowym płaceniem faktur przez swoich kontrahentów, co może wpływać na płynność finansową firm, zwłaszcza tych mniejszych. To właśnie dlatego, usługa windykacji może okazać się skutecznym rozwiązaniem. Dzięki aplikacji ING Księgowość, przedsiębiorca może nie tylko wystawiać, ale też zlecić windykację zaległych faktur. Dodatkowo:

  • doświadczeni specjaliści przejmą cały proces odzyskiwania należności
  • działania windykacyjne trwają maksymalnie 90 dni
  • brak opłat wstępnych – klient płaci tylko za rezultat
  • brak umów zobowiązujących – klient korzysta z usługi kiedy potrzebuje

W usłudze windykacji w ING Księgowość można:

  • na bieżąco śledzić status zleconych dokumentów do windykacji
  • zlecać każdą fakturę powyżej 1000 zł brutto
  • zlecać każdą fakturę, której termin płatności upłynął

Aplikacja ING Księgowość, podpowie krok po kroku jak przeprowadzić proces odzyskiwania należności, zaczynając od wysyłania przypomnień o zaległej płatności, po zgłoszenie faktury do windykacji.

ING Księgowość to ekosystem dla przedsiębiorców, którego operatorem jest spółka ING Usługi dla Biznesu, specjalizująca się w szerokiej palecie usług niebankowych - nie tylko dla klientów ING Banku. Spółka w ramach swojej oferty rozpoczęła wdrażanie szeregu narzędzi wspierających prowadzenie biznesu. Zaproponowane rozwiązania tworzą nowoczesną propozycję  w ramach której każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Głównym celem jest stworzenie szerokiego wachlarzu usług komplementarnych dla firm. Aplikacja mobilna ING Office oraz platforma ING Księgowość (fakturowanie, samodzielna księgowość, biuro rachunkowe) oferują rozwiązania dla każdej firmy na rynku.

Posiadanie rachunku w ING Banku nie jest konieczne aby korzystać z aplikacji, jednak cześć funkcji jest wtedy niedostępna (np. proste regulowanie płatności za faktury). W ramach oferty klienci mogą obecnie korzystać z usługi finansowania faktur – w pełni elektronicznego, lekkiego faktoringu dla firm i przedsiębiorców.

Szczegóły dotyczące usługi znajdują się na stronie: https://www.ingksiegowosc.pl/uslugi-dodatkowe/windykacja

 

 

Materiały do pobrania