„Multimożliwości dla firm”. Promocja z kartą kredytową Mastercard w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W ING Banku Śląskim ruszyła promocjaMultimożliwości dla firm. Firma może zyskać do 25 000 zł w formie kodów Multivoucher, do wykorzystania na dowolny cel. Partnerem akcji jest Mastercard.

Zachęcamy klientów do aktywnego korzystania z kart kredytowych, które przy zachowaniu regularności jest praktycznie bezkosztowe. Oprócz korzyści w postaci krótkoterminowego finansowania i elastycznego modelu zarządzania wydatkami, firmy mogą teraz zyskać dodatkowe środki do wykorzystania na dowolny cel. Nasza wspólna akcja z Mastercard to wymierne wsparcie w prowadzeniu biznesu – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim.

Aby wziąć udział w promocji „Multimożliwości dla firm”, wystarczy:

  1. Zamówić nową kartę Mastercard Corporate Credit.
  2. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia.
  3. Płacić zamówioną kartą za dowolne zakupy - minimum 2 500 zł miesięcznie.

Co miesiąc, za każdą kartę, która spełni powyższe warunki, firma otrzyma nagrodę w postaci kodu Multivoucher o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolny cel.

Im więcej aktywnych kart, tym więcej nagród może otrzymać firma. Promocja potrwa aż do końca listopada 2022 roku.

Karta kredytowa Mastercard Corporate Credit charakteryzuje się korzystnym oprocentowaniem, które obecnie wynosi 12,5% (aktualna stopa referencyjna + 6%), brakiem prowizji za transakcje bezgotówkowe oraz możliwością uniknięcia opłaty miesięcznej.

Więcej na: www.ing.pl/multimozliwosci-dla-firmy

Materiały do pobrania