„Pakiety dla firm” – nowa oferta w ING

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING wdrożył nową ofertę kont dla spółek. Od 12 września klienci banku mogą skorzystać z nowych pakietów cenowych, dopasowanych do różnych poziomów transakcyjności.

 Jesteśmy blisko firm i reagujemy na to, co dzieje się w ich otoczeniu. Chcemy ułatwiać prowadzenie biznesu, dlatego zapytaliśmy klientów prowadzących działalność w formie spółek, co jest dla nich najważniejsze w ofercie bankowej. Na podstawie głosów klientów stworzyliśmy ofertę pakietów, dopasowanych do skali działania firmy i tym samym korzystną cenowo. – podkreśla Ewa Łuniewska, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Oferta pakietów skierowana jest do firm – spółek, korzystających zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działających w oparciu o pełną księgowość. Podczas zakładania konta klient może wybrać jeden z trzech pakietów:

  • Start
  • Optimum
  • Premium

Firma może swobodnie zmieniać pakiet na taki, który daje najwięcej oszczędności w danym okresie.

Szczegółowe informacje o poszczególnych pakietach: www.ing.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/konta/konto-dla-spolki

Dzisiejsze realia rynkowe powodują, że firmy optymalizują swoje wydatki. Nasze pakiety dla spółek wpisują się w te oczekiwania. Uwzględniają przy tym wszystkie potrzeby codziennej bankowości: przelewy, obsługę walut, oprocentowany rachunek, karty, wpłaty/wypłaty gotówki. Decyzję o wyborze pakietu firma podejmuje w czasie zakładania konta – może to zrobić online, bez konieczności przychodzenia do oddziału. Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim.

Nowej ofercie towarzyszą również promocje:

Promocja „Konto dla spółki za 0zł przez 2 lata”

Wraz z wdrożeniem oferty „Pakiety dla Firm” bank uruchomił promocję skierowaną do nowych klientów, którzy wybiorą Pakiet START. W ramach promocji klient będzie zwolniony z opłaty 29 zł za Pakiet START przez 24 miesiące od momentu podpisania umowy. Promocja będzie obowiązywać do 31 marca 2023 roku.

Więcej w regulaminie promocji.

 Promocja „Konto za 0 zł” dla przedsiębiorców

Również 12 września uruchomiono promocję dla Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Każdy nowy klient, który od 12 września 2022 do 31 marca 2023 otworzy rachunek Konto Direct dla Firmy otrzyma darmowe prowadzenie rachunku oraz internetowe przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące, bez konieczności spełnienia warunku aktywności.

Więcej w regulaminie promocji.

Promocja „Konto za 0 zł” dla Wspólnot Mieszkaniowych

Każda Wspólnota Mieszkaniowa, która rozpocznie swoją relację z ING Bankiem Śląskim pomiędzy 12 września 2022 do 31 marca 2023 otrzyma również darmowe prowadzenie rachunku oraz internetowe przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące, bez konieczności spełnienia warunku aktywności.

Więcej w regulaminie promocji.

 

 

 

 

 

 

Materiały do pobrania