ING wspiera odkładanie na dodatkową emeryturę

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski rozpoczyna cykl działań zachęcających Polaków do odkładania na swoją finansową przyszłość pod hasłem „I żyli długo i szczęśliwie na emeryturze”. Bank proponuje produkty emerytalne IKE i IKZE w promocyjnej ofercie, z premią w wysokości 300 zł. Dodatkowo, w ramach „Emerytaliów” w placówkach ING, można skonsultować z ekspertami banku rozwiązanie odpowiadające preferencjom klienta. 

Na odkładanie na emeryturę nigdy nie jest za późno, ale dobrze jest mieć plan na finansową przyszłość. W ING chcemy zachęcić Polaków do myślenia o emeryturze. Chcemy pokazać, że stwierdzenie „I żyli długo i szczęśliwie na emeryturze” może być prawdziwe. Dajemy narzędzia, które pomogą realizować emerytalny plan we własnym tempie. Im więcej źródeł dodatkowej emerytury tym większy budżet w przyszłości – powiedział Daniel Szewieczek, Dyrektor Banku odpowiedzialny za obszar oszczędności i inwestycji w ING Banku Śląskim.

IKE oraz IKZE to konkurencyjnie sposoby indywidualnego odkładania pieniędzy na emeryturę. ING umożliwia budowanie kapitału emerytalnego zarówno w oparciu o produkty oszczędnościowe, jak również inwestycyjne, które pozwalają na osiągnięcie wyższych zysków przy akceptacji ryzyka wahań wartości inwestycji w czasie. Produkty emerytalne to szansa na zgromadzenie dodatkowych środków ale też benefity podatkowe. W ramach IKE klient nie zapłaci podatku od zysków kapitałowych na koniec inwestycji (tzw. „podatek Belki”). W przypadku IKZE zaletą produktu jest możliwość uzyskania ulgi podatkowej od kapitału wpłaconego na IKZE w danym roku.

ING udostępnia klientom następujące produkty emerytalne:

  • IKE - we współpracy z NN Investment Partners TFI S.A.,
  • IKZE Inwestycyjne - we współpracy z NN Investment Partners TFI S.A.,
  • IKZE Oszczędnościowe.

Produkty dostępne są w promocyjnej ofercie. Po spełnieniu warunków promocji określonych w regulaminie bank wypłaci premię w wysokości do 300 zł na Otwarte Konto Oszczędnościowe klienta.

Szczegóły promocji dostępne tu:  https://www.ing.pl/_fileserver/item/yvspbb4

Dodatkowo, w ramach akcji „Emerytalia”, można umówić się na spotkanie z ekspertem w placówce ING, który podpowie jak oszczędzać na emeryturę.

Więcej tu: Dodatkowe pieniądze na emeryturę | ING Bank

Materiały do pobrania