Wyjątkowe karty i bluzy z limitowanej edycji od Kamuflage dla ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING rusza z kolejną propozycją do nastolatków. W ramach akcji „Miasto nas porusza”, ING zaprasza do zdobycia streetowej bluzy zaprojektowanej przez markę Kamuflage. W efekcie współpracy pomiędzy markami powstała również seria kart z motywami steetsportu dostępnych do konta Mobi 13-17.

Ponad 50% nastolatków ma pasję i hobby, na które poświęca swój czas. Sporty streetowe to coś więcej niż hobby. To zajawka, która definiuje i pozwala być częścią grupy z podobnym podejściem do życia. W ING wspieramy młodych w robieniu swojego i odkrywaniu nowych możliwości. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla nastoletnich miłośników streetstylu. W ramach naszej współpracy z Kamuflage - w myśl idei „Miasto nas porusza” – powstała kolekcja  streetowych kart i bluz, zaprojektowanych specjalnie dla tej akcji. Zachęcamy młodych do rozwijania swoich zajawek i korzystania z benefitów konta Mobi dla młodych – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Promocja Mobi z bluzą skierowana jest do nastolatków, którzy nie mają jeszcze konta w ING. Po otwarciu konta w okresie obowiązywania promocji, młodzi otrzymają kod na bluzę od Kamuflage z limitowanej edycji dla ING.

Konkurs WyDROP bluzę skierowany jest dla tych nastolatków, którzy już bankują z ING. Bank w ten sposób chce docenić swoich klientów. Aby otrzymać kod na bluzę wystarczy opisać swoją zajawkę zgodnie z regulaminem konkursu.

Szczegóły promocji i konkursu: www.ing.pl/miasto

Link do YT: https://youtu.be/qdwNUE56wdQ

Konto Mobi dla młodych 13-17 oferuje narzędzia do nauki wydawania i oszczędzania:

  • kartę Visa z własną grafiką – nastolatek może ją zaprojektować sam lub wybrać z galerii, teraz również 6 streetowych wzorów  zaprojektowanych przez Kamuflage;
  • możliwość płacenia kartą, telefonem, zegarkiem lub kodem BLIK;
  • cele oszczędnościowe powiązane z kontem oszczędnościowym w Moim ING.

Rodzic może w każdej chwili wspomóc dziecko:

  • przelać potrzebną kwotę za pośrednictwem bezpłatnego przelewu na telefon,
  • zmienić limity dla płatności kartą w panelu rodzica,
  • w razie potrzeby zastrzec lub zablokować kartę.

Wsparciem są również powiadomienia push w aplikacji Moje ING, które informują rodzica o każdej transakcji na koncie dziecka.

Więcej o koncie tu: Konto dla dziecka | ING Bank Śląski

Za strategię i realizację kampanii odpowiadają agencje Publicis Groupe. Saatchi & Saatchi zajęła się przygotowaniem idei kreatywnej i materiałów do kampanii, a agencja LiquidThread odpowiada za współpracę z influencerami.  Za zakup mediów odpowiada Mullen Lowe Media Hub.