ING Lease wyróżniony nagrodą „Lider finansowania elektromobilności"

Nagrody i wyróżnienia,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Program "Mój elektryk" w ING Lease został wyróżniony nagrodą „Lider finansowania elektromobilności". W ramach Programu  możliwe jest uzyskanie dopłaty do kosztów leasingu nowych aut osobowych i dostawczych z napędem elektrycznym lub wodorowym.

ING Lease znalazł się w gronie 5 wyróżnionych firm, które aktywnie uczestniczą w finansowaniu elektromobilności.  

- Jesteśmy dumni z otrzymanej nagrody. Cały czas udoskonalamy proces w ramach programu "Mój elektryk" i liczę, że z każdym miesiącem będziemy mogli sprawniej wspierać naszych klientów w dążeniu do zeroemisyjności  - powiedział Marcin Sobczak, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Program "Mój elektryk" został ogłoszony w 2021 r. przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Celem programu, jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez dofinansowanie przedsięwzięć polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie i wsparcie finansowania pojazdów elektrycznych.  W Programie uczestniczą 23 firmy leasingowe i CFM. 

O uzyskanie dotacji do leasingu pojazdów elektrycznych w programie „Mój elektryk” za pośrednictwem ING Lease (Polska), mogą ubiegać się przedsiębiorcy i właściciele firm zainteresowani leasingiem nowych samochodów osobowych i dostawczych z napędem elektrycznym lub wodorowym.

Program „Mój elektryk” w ING Lease obejmuje:

  • leasing elektrycznych i wodorowych samochodów osobowych, dostawczych oraz elektrycznych motocykli i skuterów,
  • wartość finansowanego samochodu osobowego do 225 000 oraz brak limitu ceny dla aut dostawczych,
  • 0 zł za rejestrację pojazdu,
  • uproszczone procedury w Programie ING EKO.

Więcej informacji na: www.inglease.pl/moj-elektryk