Wprowadź swój biznes na wyższe obroty z autem w leasingu i rejestracją za 0zł

ING Lease pokrywa koszt rejestracji samochodu w ramach trwającej oferty specjalnej Miesiąca Leasingu. Oferta została wydłużona do  14 grudnia 2022 roku. Liczy się data podpisania wniosku. Umowę należy podpisać do 31 grudnia 2022 roku.  

Przedsiębiorcy i właściciele firm, zainteresowani leasingiem nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Darmowa rejestracja 2022 zł”, w Programie ING Auto.

W ramach promocji, ING Lease pokryje koszt rejestracji samochodu, co dla klienta oznacza oszczędność około 350 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy od 17 października do 30 listopada br., złożyć wniosek o leasing, a umowę podpisać do 14 grudnia br. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

Oferta „Darmowa rejestracja 2022 zł”, skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Można z niej skorzystać od 1 dnia prowadzenia działalności. Dotyczy nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 tony, zakupionych w Polsce, w ramach Programu ING Auto oraz oferty standardowej.

Zwolnienie z opłaty rejestracyjnej dotyczy 1 pojazdu dla 1 klienta w czasie trwania oferty.

Program ING Auto obejmuje:

  • Okres finansowania nawet do 6 lat
  • Maksymalna wartość finansowania 1,5 mln zł
  • Udział własny już od 0%
  • Program dla nowych i dotychczasowych klientów ING
  • Niewymagane dokumenty finansowe firmy

Więcej informacji na: https://www.inglease.pl/oferta-specjalna/miesiac-leasingu-2022

Materiały do pobrania