Oszczędzajmy na białą godzinę z ING

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski inspiruje Polaków do oszczędzania na białą godzinę czyli na to, co chcemy, żeby się wydarzyło. Kampanii towarzyszą oferty na 8% na koncie oszczędnościowym. 

Obecne czasy nie sprzyjają oszczędzaniu, a główną motywacją Polaków do gromadzenia dodatkowych pieniędzy jest chęć zabezpieczenia się na czarną godzinę. Jak pokazują badania, aż 53% Polaków wskazuje, że ten cel jest dla nich największą motywacją. ING od lat promuje postawę oszczędzania z myślą o przyszłości oraz zapewnienia sobie „poduszki bezpieczeństwa” na wypadek nieoczekiwanych wydarzeń. Jednak w obliczu trudności, z jakimi mierzą się Polacy w obszarze finansów, tym razem zależy nam na wzmocnieniu również  pozytywnej motywacji. Dlatego w najnowszej kampanii zachęcamy Polaków do oszczędzania na białą godzinę - czyli na to co planują, co jest dla nich istotne, jednoznacznie przyjemne i co chcą zrealizować. Wierzymy, że taki pozytywnie motywujący komunikat ułatwi odkładanie pieniędzy w dzisiejszych, trudnych czasach - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim

ING proponuje oszczędzanie na białą godzinę z kontem oszczędnościowym, które daje swobodny dostęp do oszczędności i łatwą obsługę w aplikacji Moje ING. Aplikacja pozwala zwinnie dostosować się do zmieniającej się sytuacji i gwarantuje swobodę nielimitowanych przelewów pomiędzy własnym kontem oszczędnościowym a osobistym w ING.

Wsparciem kampanii są oferty specjalne na koncie oszczędnościowym - 8% w skali roku, przez 3 miesiące od założenia konta oszczędnościowego:

  • „Bonus na start” (przeznaczona dla klientów, którzy chcą zacząć aktywnie oszczędzać z ING),
  • „OKO Bonus”  (przeznaczona dla klientów, którzy już oszczędzają z ING).

Link do strony:

https://www.ing.pl/lp/oko-bialagodzina

Linki do spotów:

https://youtu.be/d4pPJcYFVhc

https://youtu.be/tgrS5w3Re0I

https://youtu.be/vHllEdk2rPQ

Oprocentowanie OKO w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start” wynosi 8 proc. dla kwot poniżej 400 000 zł przez 3 miesiące od założenia konta. Po zakończeniu oferty obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe 1.5 proc. 

Oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku.

Oprocentowanie OKO Bonus wynosi 8 proc. dla nowych środków dla kwoty do 400 000 zł przez 3 miesiące od założenia konta (oferta dla posiadaczy Mojego ING). Dla kwot powyżej 400 000 zł oraz w przypadku kwot niestanowiących nowych środków oprocentowanie wynosi 1.5 proc.

Oprocentowanie jest stałe, obliczane w skali roku.

Link do regulaminu oferty specjalnej „Bonus na start”: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1102509

Link do regulaminu oferty specjalnej „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus”: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1104887

*Badanie przeprowadzone na panelu Ariadna na ogólnopolskiej próbie liczącej N = 1000 osób. Kwoty dobrane wg reprezentacji w populacji Polaków w wieku 18 lat i więcej dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Termin realizacji: 24–26 października 2022. Metoda: CAWI).

 

Materiały do pobrania