Start własnej firmy może być łatwiejszy dzięki rozwiązaniom od ING – nowa kampania banku

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Z ING Bankiem Śląskim założenie i rozwijanie biznesu jest łatwiejsze. Dla osób, które decydują się na start własnego biznesu, ING przygotował wygodny proces założenia firmy w trakcie jednej wideorozmowy z księgowym. Dodatkowo, bank proponuje ofertę konta za 0 zł i wsparcie księgowego w stałej cenie przez 2 lata.

Przedsiębiorczość Polaków się rozwija – według danych GUS i KRS w 2022 mamy o 7% więcej nowych firm vs. 2021, ale ze względu na rosnące koszty, prowadzenie własnej firmy, szczególnie w pierwszym roku staje się wyzwaniem. Chcemy ułatwiać start wszystkim młodym Polakom, którzy decydują się na własny biznes i wspierać ich rozwiązaniami, dzięki którym z powodzeniem będą mogły rozwijać się bez zbędnych kosztów na starcie – powiedział Wojciech Widenka, Dyrektor Centrum Client Onboarding w ING Banku Śląskim.

Początkujący przedsiębiorcy to często pokolenie osób zanurzonych w świecie cyfrowym. A jednak w ważnych lub bardziej złożonych sprawach wciąż szukają bezpośredniego kontaktu z ekspertem. Z pewnością dobry start firmy ułatwi rozmowa z księgowym, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże wypełnić stosowne wnioski. Wdrożyliśmy i promujemy wideorozmowę z księgowym przy założeniu firmy i konta, bo dostarczamy w ten sposób usługę zdalnie, a jednocześnie zapewniamy merytoryczne wsparcie eksperta podczas jednej rozmowy – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Nowej kampanii ING towarzyszą promocje:

Promocja „Konto za 0 zł”

Jednoosobowe Działalności Gospodarcze oraz Wspólnoty Mieszkaniowe, które do 31 marca 2023 roku otworzą rachunek Konto Direct dla Firmy, otrzymają darmowe prowadzenie rachunku oraz przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące, bez konieczności spełnienia warunku aktywności.

Promocja dla Pakietu START

Spółki, korzystające zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działające w oparciu o pełną księgowość, które wybiorą w ING „Pakiet START”, będą zwolnione z opłaty 29 zł przez 24 miesiące od momentu podpisania umowy. Promocja będzie obowiązywać do 31 marca 2023 roku.

Księgowy od ING z gwarancją ceny przez 2 lata

Oferta Biura Rachunkowego jest kierowana dla klientów, którzy po raz pierwszy aktywują usługę Biura Rachunkowego. Klient, w zależności od potrzeb swojego biznesu, może wybrać jeden z 4 wariantów subskrypcji. Warunkiem skorzystania, jest aktywacja usługi w czasie trwania promocji od 01.01.2023 r. do 31.03.2023 r.

Wiemy jak wiele pytań pojawia się podczas dopinania formalności związanych z otwarciem własnego biznesu. Z myślą o maksymalnym ułatwieniu tego procesu, w ING Księgowość oferujemy usługę zakładania firmy z pomocą księgowego za 0 zł. Nasze doświadczenie pozwoliło nam ułożyć tę ścieżkę tak, aby przyszły przedsiębiorca mógł załatwić wszystko podczas wideorozmowy z ekspertem. Spotkanie odbywa się w formie online, bez potrzeby wizyt w urzędach lub u notariusza. Jest to niezwykle wygodne i daje pewność, że wszystkie dokumenty zostały wypełnione prawidłowo. Dodatkowo, dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się powierzyć nam prowadzenie swojej księgowości, mamy usługę Biura rachunkowego z gwarancją ceny przez 2 lata. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich firmy, dlatego chcemy, aby nasza oferta zapewniała im nie tylko profesjonalną opiekę księgową, ale także stabilność i przewidywalność kosztów w pierwszych dwóch latach prowadzenia działalności - powiedział Krzysztof Blinowski, wiceprezes ING Usługi dla Biznesu S.A.

Więcej tu: https://www.ing.pl/lp/zaloz-firme

Tytuł kampanii: „Załóż firmę podczas wideorozmowy z księgowym

Start kampanii: 2 stycznia 2023 r.

Narzędzia: radio + internet + direct marketing

Agencja: Brain, GONG

Media: Mullen Lowe Media Hub

 

#NajlepszyBankDlaFirm