Oferta specjalna na maszyny i urządzenia w ING Lease (Polska)

ING Lease (Polska) przygotował ofertę specjalną leasingu maszyn i urządzeń „Weź leasing i odbierz voucher na 500 zł”. Oferta promocyjna dostępna jest do 14 kwietnia br.

Przedsiębiorcy i właściciele firm zainteresowani leasingiem nowych i używanych maszyn lub urządzeń, mogą skorzystać z oferty specjalnej w Programie ING Maszyny „Weź leasing i odbierz voucher na 500 zł”, w której otrzymają voucher do zrealizowania w ramach kolejnej umowy leasingu.

Finansowanie rynku maszynowego odgrywa ważną rolę w naszej działalności. Chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu, którzy często szukają atrakcyjnych form finansowania oraz prostych rozwiązań. Dlatego oferujemy program ING Maszyny, który oparty jest na maksymalnie uproszczonych procedurach - bez dokumentów finansowych. Dodatkowo dla firm, które do 14 kwietnia br. zdecydują się na leasing maszyn lub urządzeń, przygotowaliśmy ofertę specjalną z voucherem o wartości 500 zł do zrealizowania w ramach kolejnej umowy leasingu. Dzięki temu nasi Klienci będą mieli możliwość obniżenia całkowitego kosztu leasingu o wartość vouchera - powiedział Adam Sar, Prezes Zarządu ING Lease (Polska).

 Aby skorzystać z oferty i otrzymać voucher, wystarczy w okresie od 14 lutego do 14 kwietnia br. złożyć wniosek o leasing w formie on-line na www.inglease.pl, poprzez wniosek w bankowości internetowej lub skontaktować się ze Specjalistą ING Banku Śląskiego, a umowę podpisać do 14 maja. br.

Więcej informacji na: www.inglease.pl/kampania/leasing-maszyn

Materiały do pobrania