Dzień Przyszłości z ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje , Technologie i innowacje,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W przyszłości zamieszkam w domku na wsi? A może będę podróżować camperem przez świat? W akcji „Ja w przyszłości. Powered by AI & ING”, AI namalowała tysiące różnych wizji przyszłości. Możliwości jest nieskończenie wiele. W realizacji tych planów wspiera ING Bank Śląski, który pomaga ogarniać finanse. Te obecne i te na przyszłość. Z okazji Dnia Przyszłości, bank przypomina się z promocją emerytalną.

ING od lat wspiera Polaków w oszczędzaniu. Zachęca ich rozmawiania o swojej przyszłości finansowej i życiu na emeryturze. W akcji „Ja w przyszłości. Powered by AI & ING”, bank inspirował ludzi do myślenia o emeryturze, wykorzystując technologię do stworzenia obrazów jutra - ludzi na emeryturze widzianych oczami AI. Wystarczyło opisać wizję swojej przyszłości. Relaks w wertykalnych ogrodach miasta przyszłości? A może lot komercyjny na Księżyc? Tu wszystko mogło się zdarzyć. W akcji wzięło udział prawie 9 tysięcy uczestników, którzy dzielili się swoimi planami na przyszłość.

Teraz ING zachęca aby zrobić kolejny krok i zadbać o finanse na swoją przyszłość. Bank proponuje produkty emerytalne IKE i IKZE w promocji "Zainwestuj w swoją przyszłość", z premią w wysokości:

  • 150 zł, przy założeniu jednego z produktów emerytalnych;
  • 300 zł, przy założeniu IKE oraz wybranego IKZE.

Po spełnieniu warunków promocji określonych w regulaminie bank wypłaci premię w wysokości 150 lub 300 zł na Otwarte Konto Oszczędnościowe klienta. Szczegóły promocji dostępne tu: exfwyz4 (ing.pl)

IKE oraz IKZE to konkurencyjne sposoby indywidualnego odkładania pieniędzy na emeryturę. ING umożliwia budowanie kapitału emerytalnego zarówno w oparciu o produkty oszczędnościowe, jak również inwestycyjne, które mają potencjał osiągnięcia wyższych zysków przy akceptacji ryzyka wahań wartości inwestycji w czasie. Produkty emerytalne to szansa na zgromadzenie dodatkowych środków ale też benefity podatkowe. W ramach IKE, klient wypłacając zgromadzone środki po osiągnięciu wieku emerytalnego, nie zapłaci podatku od zysków kapitałowych (tzw. „podatek Belki”). W przypadku IKZE, zaletą produktu jest możliwość corocznego uzyskania ulgi podatkowej od kapitału wpłaconego na IKZE w danym roku.

ING udostępnia klientom następujące produkty emerytalne:

  • IKE - we współpracy z NN Investment Partners TFI S.A.,
  • IKZE Inwestycyjne - we współpracy z NN Investment Partners TFI S.A.,
  • IKZE Oszczędnościowe.

Więcej o produktach emerytalnych tu: Dodatkowe pieniądze na emeryturę | ING Bank

Więcej o akcji „Ja w przyszłości. Powered by AI & ING” tu: https://ja-w-przyszlosci.pl

Materiały do pobrania