Barbara Borgieł-Cury z ING laureatką Nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Banku odpowiedzialna za obszar Operacje Klient Detaliczny w ING Banku Śląskim, otrzymała nagrodę im. prof. Remigiusza Kaszubskiego podczas tegorocznego Forum Bankowego organizowanego przez Związek Banków Polskich.

Kapituła w uzasadnieniu podała, że nagroda główna została przyznana za upowszechnianie obrotu bezgotówkowego poprzez wdrażanie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze płatności mobilnych i zarządzania codziennymi finansami, a także poprzez edukowanie klientów.

Barbara Borgieł-Cury od początku kariery w ING związana jest z obszarem płatności, kart i rachunków. Wprowadziła do oferty banku szereg innowacyjnych rozwiązań. Od 2021 r. odpowiada za jednostki zajmujące się operacyjną obsługą produktów i procesów dla klientów detalicznych, gotówki, płatności i kart oraz obsługą kasową. Od 2017 r. w Radzie Nadzorczej spółki Polski Standard Płatności (operator BLIK), od 2021 r. Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej PSP. Jest przedstawicielem w Radzie Fundacji Polska Bezgotówkowa z ramienia ZBP RWKB.

Celem Nagrody im. Remigiusza Kaszubskiego, ustanowionej w 2012 roku, jest uhonorowanie osób, których działalność na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii zaznaczyła się w sposób szczególny i ma charakter kreatywny na polskim rynku.

Dodatkowe informacje na ten temat są na stronie https://bank.pl/forum-bankowe-23-laureaci-nagrody-im-prof-remigiusza-kaszubskiego/?id=442932&catid=25928