ING Lease został nagrodzony Orderem Finansowym

Nagrody i wyróżnienia,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

W plebiscycie organizowanym cyklicznie przez redakcję miesięcznika Home&Market, wyłaniane są najciekawsze produkty finansowe, które w roku poprzednim w szczególny sposób wyróżniły się na rynku oraz cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i biznesowych. W tegorocznej edycji spółka została wyróżniona w kategorii „leasing” za leasing online.

Ordery Finansowe to raportu poświęcony najciekawszym produktom finansowym, które minionym roku w szczególny sposób wyróżniły się na rynku i cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i biznesowych. Redakcja miesięcznika wyróżnia firmy oraz instytucje finansowe, które cieszą się dobrą reputacją, zaufaniem klientów i uznaniem w branży.

W tegorocznej edycji Orderów Finansowych wyróżniono:

  • wnioski o leasing online dostępne w systemach bankowości internetowej Moje ING oraz ING Business.
  • wniosek LeaseClick dostępny na stronie internetowej inglease.pl, który przeznaczony jest dla przedsiębiorców i właścicieli firm nie będących klientami ING.

Dzisiaj dobra oferta cenowa to nie wszystko. Liczy się również czas, wygoda i łatwa dostępność. W ING Lease stworzyliśmy dla naszych klientów możliwość dostępu i kontaktu z nami za pośrednictwem komunikacji elektronicznej z dowolnego miejsca w Polsce i o dowolnej porze dnia. Zautomatyzowane systemy w odpowiedni sposób „zaopiekują się” wnioskiem lub zapytaniem od klienta, aby umożliwić szybkie działania automatyczne lub skierować sprawę do specjalisty, tam gdzie interakcja z naszym pracownikiem jest wymagana – mówi Michał Męclewski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów i Sprzedaży Zdalnej w ING Lease (Polska). Wszelkie nasze aplikacje oraz platformy umożliwiające kontakt online z klientem spełniają najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa, których dochowanie jest dla nas priorytetem. Korzystamy w tym zakresie również z wiedzy i doświadczenia ING Banku Śląskiego, który od lat inwestuje w digitalizację i narzędzia zapewniające bezpieczeństwo. Nasze wnioski leasingowe zostały wkomponowane w aplikacje bankowości elektronicznej ING, zapewniając pełny i bezpieczny proces, bez konieczności opuszczania aplikacji – dodaje.

Więcej informacji: https://www.inglease.pl/leasinguj-online

Materiały do pobrania