Oferta leasingu z rabatami na pojazdy w ING Lease (Polska)

ING Lease (Polska) przygotował ofertę leasingu pojazdów „Auto z rabatem dla Ciebie”. Oferta dostępna jest od 20 marca 2023 r.

 Przedsiębiorcy i właściciele firm zainteresowani leasingiem samochodów, mogą skorzystać z oferty  „Auto z rabatem dla Ciebie”, która obejmuje atrakcyjne ceny na wybrane marki i modele samochodów dostępne w ofercie.

 Do sprawnego funkcjonowania większości przedsiębiorstw niezbędne jest firmowe auto, które w niektórych branżach jest nie tylko pożądane, ale wręcz wymagane. Klienci, oprócz korzystnych form finansowania i prostych rozwiązań, szukają samochodów w atrakcyjnych cenach, dostępnych „od ręki”.

W ING zrealizują swoje plany o wymarzonym aucie. Dzięki współpracy z partnerami – dealerami samochodowymi, przygotowaliśmy ofertę „Auto z rabatem dla Ciebie”, w której Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych cen na wybrane marki i modele pojazdów w ramach finansowania w ING Lease (Polska). Dodatkowo wspieramy ich inwestycje proponując program ING Auto, który oparty jest na maksymalnie uproszczonych procedurach, bez dokumentów finansowych i całkowicie on-line – mówi Marcin Sobczak, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na stronę www.inglease.pl lub www.ing.pl i złożyć wniosek o leasing w formie on-line, poprzez wniosek w bankowości internetowej lub skontaktować się ze Specjalistą ING Banku Śląskiego.

Więcej informacji na: www.inglease.pl/kampania/auto-z-rabatem-dla-ciebie

Materiały do pobrania