ING z tytułem Poland's Best Employers 2023

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategorii „Banki i usługi finansowe” w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców przygotowanym przez Forbes Polska i firmę Statista. To wyróżnienie trafiło do ING już po raz trzeci z rzędu. Zestawienie prezentuje firmy, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy.

Wiemy, że pracownicy stanowią o sile i wartości firmy, dlatego podejmujemy wiele działań, by ich satysfakcja była na wysokim poziomie i dobrze się tu czuli. To wyróżnienie potwierdza, że tak właśnie jest. Otrzymanie tytułu najlepszego pracodawcy w kategorii banki i usługi finansowe daje nam powody do dumy i zadowolenia. Wierzymy, że dobre miejsce pracy to takie, w którym czujemy się komfortowo, możemy być sobą i po prostu robić swoje – podkreśla Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski dba o well-being pracowników zgodnie z czterema priorytetami: Zdrowie, Aktywność, Energia i Finanse. Działania z tego obszaru obejmują różne aspekty funkcjonowania pracownika w organizacji, a także samej organizacji. Składają się na nie m.in. działania profilaktyczne, utrzymywanie zdrowej równowagi między życiem prywatnym i zawodowym, czy też aktywne uprawianie sportu. Na różne sposoby bank zachęca pracowników także do świadomego zarządzania domowym budżetem i dbania o finansową przyszłość.

Informacje na temat sposobu pracy, kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim znajdują się na stronie: www.ing.pl/kariera

Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzona została na podstawie kwestionariusza, dostępnego za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Badanie trwało od października do listopada 2022 roku, a jego podstawą była sporządzona przez zespół Statisty lista ok. 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.