Wyjątkowa karta przedpłacona z grafiką „Miasta ING”

Produkty i usługi,

ING udostępnił nową grafikę dla karty przedpłaconej dla dziecka. Grafika jest inspirowana grą edukacyjną „Miasto ING” dostępną na platformie Roblox.

W ubiegłym roku ING stworzył grę edukacyjną „Miasto ING”* na platformie Roblox, która cieszy się bardzo dużą popularnością – ponad 1,6 mln wizyt w grze. Aż 54% użytkowników platformy Roblox to dzieci poniżej 13 roku życia, dlatego bank postanowił przygotować specjalną grafikę karty przedpłaconej dla najmłodszych fanów gry edukacyjnej „Miasto ING”.

Posiadaczem karty jest rodzic bądź opiekun prawny, a dziecko jej użytkownikiem. Kartę można zamówić w bankowości internetowej i mobilnej Moje ING. Tam są też dostępne wszystkie ustawienia dotyczące karty. To dorosły opiekun aktywuje i zasila kartę, a dziecko aktywnie z niej korzysta. Jeżeli np. zgubi kartę, rodzic może ją szybko zablokować czasowo lub zastrzec. Dodatkowo, może otrzymywać powiadomienia push po każdej transakcji. W Moim ING rodzic ma również opcję nadawania własnej nazwy karcie dziecka. Jest to szczególnie przydatne przy większej liczbie kart, aby z łatwością odróżnić kartę dziecka w aplikacji.

Rodzic bądź opiekun w pełni kontroluje, ile dziecko może wydać, przelewając określoną kwotę, a także może ustalać dzienne limity transakcyjne. Dziecko podejmuje swoje pierwsze drobne decyzje zakupowe, a także uczy się, jak samodzielnie i bezpiecznie poruszać się w obszarze finansów osobistych.

„Miasto ING” w Roblox to gra edukacyjna, dzięki której dziecko przez zabawę uczy się dobrych nawyków finansowych – oszczędzania i umiejętnego wydawania pieniędzy. Poprzez grę dzieci uczą się też zasad bezpieczeństwa w sieci – co robić, a czego nie robić w wirtualnym świecie.

Więcej informacji: Karta przedpłacona Mastercard dla dziecka (ing.pl)

*ING Bank Śląski promuje i w pełni odpowiada za treści w „Mieście ING” na platformie Roblox

Materiały do pobrania