ING zaprasza do udziału w konkursie inwestycyjnym Turbo Wyzwanie

Uczestnicy otrzymują wirtualną kwotę 100 000 zł do zainwestowania w certyfikaty Turbo, wybrane akcje i ETF-y na platformie konkursowej

Konkurs inwestycyjny Turbo Wyzwanie wspiera zdobywanie doświadczenia inwestycyjnego, które może pomóc poruszać się na prawdziwym rynku papierów wartościowych. Wszystkie transakcje w Turbo Wyzwaniu zawierane są na podstawie realnych danych rynkowych podawanych przez ING.

Od 6 do 17 listopada 2023 r. trwa faza główna rozgrywki, w której najskuteczniejsi inwestorzy – z najwyższą stopą zwrotu z inwestycji za każdy z dwóch tygodni fazy głównej, a także za cały okres fazy głównej – otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. rowery elektryczne czy konsole do gier. Łącznie przyznanych zostanie aż 201 nagród!

W Turbo Wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się na platformie konkursowej dostępnej pod adresem www.grainwestycyjna.pl Rejestracja i udział w grze są bezpłatne.
Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie

Jest to już dziewiąta edycja Turbo Wyzwania, organizowanego przez ING Bank N.V. oraz spółkę Nowe Usługi S.A., należącą do grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego, we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych.

Materiały do pobrania