ING ułatwia start początkującym przedsiębiorcom – nowa kampania banku

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Start własnej firmy może być łatwiejszy dzięki rozwiązaniom od ING. Osoby, które decydują się na rozpoczęcie własnego biznesu, mogą w ING skorzystać z bezpłatnego konta, darmowego terminala w telefonie oraz leasingu auta od pierwszego dnia, a wszystko jest dostępne w prosty i wygodny sposób przez aplikację Moje ING oraz ING Business.

Aż 86% naszych digitalowych klientów firmowych – jednoosobowych działalności - korzysta z aplikacji mobilnej. Dlatego ING tak rozwija ten kanał, aby od pierwszego kontaktu z bankiem - czyli otwarcia konta firmowego - aż po codzienne bankowanie klient miał zdalny dostęp do swoich finansów, bez konieczności wizyty w oddziale. Klienci cenią też wygodę, którą daje jeden login do konta prywatnego i firmowego.

Nowi przedsiębiorcy, którzy wybiorą ING mogą korzystać z rozwiązań w aplikacji przydatnych od pierwszego dnia własnej firmy: leasingu auta, terminala, fakturowania i wielu innych.

Nowej kampanii ING towarzyszą promocje:

Promocja „Konto za 0 zł”

ING oferuje konto firmowe za 0 zł przez 2 lata bezwarunkowo. Konto można łatwo otworzyć na selfie w aplikacji Moje ING (jednoosobowe działalności prawne) oraz ING Business (spółki). Promocja trwa do 31 marca 2024 r.

Terminal w telefonie bez opłat

Aplikacja eTerminal od ING umożliwia przyjmowanie płatności na telefonie lub tablecie z systemem Android z rekomendowaną wersją 11.0 lub wyższą i anteną NFC. Akceptowane są płatności kartami Mastercard, Visa oraz portfelami cyfrowymi: Apple Pay i Google Pay, a także kodami BLIK. Firmy, które chcą korzystać z aplikacji, podpisują umowę w pełni zdalnie, w bankowości internetowej Moje ING lub ING Business i obsługują płatności od klientów w ramach relacji z bankiem. Dzięki temu pieniądze są szybko dostępne na koncie firmy – najpóźniej do godziny 10.00 w następnym dniu roboczym. Przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów stałych, jedynie prowizję od transakcji. Nowo powstająca firma może skorzystać z oferty programu Polska Bezgotówkowa i przez 12 miesięcy nie ponosić żadnych kosztów. Dodatkowe 2 miesiące bez opłat otrzymuje od ING.

Leasing od pierwszego dnia

Każda firma może zawnioskować o leasing auta w ING już od pierwszego dnia działalności. Decyzję o leasingu otrzyma w ciągu 24h. Klient załatwi wszystkie formalności w bankowości internetowej Moje ING lub ING Business: złoży wniosek, podejrzy umowę i polisę, faktury i rozliczenia. Całkowicie zdalnie może także podpisać umowę podpisem kwalifikowanym. ING finansuje pojazdy w PLN oraz EUR na okres nawet do 72 miesięcy. Biorąc leasing pojazdu elektrycznego w ING, firma nie zapłaci za rejestrację oraz może skorzystać z dopłat w ramach Programu „Mój Elektryk”.

Więcej tu: https://www.ing.pl/lp/konto-dla-twojej-firmy?site=2

Tytuł kampanii: „Łatwiejszy start z aplikacją dla firm”

Narzędzia: radio + internet

Agencja: Brain, GONG

Media: Mullen Lowe Media Hub 

#NajlepszyBankDlaFirm