Raty online dostępne w bramce płatniczej imoje od ING

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Od dziś klienci kupujący w Internecie poprzez imoje mogą skorzystać z płatności ratalnej - imoje raty. Tę nową formę płatności mogą udostępniać w swoich sklepach internetowych klienci biznesowi ING Banku Śląskiego, którzy przyjmują płatności przy pomocy bramki płatniczej imoje.

Imoje raty udostępnione są we współpracy z Inbank pozwalają na sfinansowanie zakupów od 300 zł do 50 000 zł oraz rozłożeniu ich na wygodny okres finansowania nawet do 60 rat.

Konsumenci coraz chętniej korzystają z finansowania ratalnego online. Od jakiegoś czasu obserwujemy  znaczny wzrost w udzielaniu kredytów na niewielkie kwoty. Z jednej strony jest to pewnego rodzaju alternatywa dla płatności odroczonych Buy Now Pay Later, z drugiej pozwala na sfinansowanie znacznie wyższych kwot zakupów. Rozłożenie płatności na raty z pewnością pomaga konsumentom w podjęciu decyzji zakupowej. To wszystko  przekłada się na wzrost średniej wartość koszyków oraz wyższą konwersję dla biznesów online. Imoje raty obok dostępnych w imoje metod płatności takich jak m.in. leasing online czy płatności odroczone, w tym również dla klientów biznesowych jest kolejnym krokiem w dostarczaniu klientom szerokiego spektrum rozwiązań płatniczych - mówi Kamil Adamski, Dyrektor Merchant Services ING Bank Śląski S.A. 

W jaki sposób uruchomić imoje raty w bramce płatniczej imoje?

  • Wystarczy, że sklep zawnioskuje o udostępnienie tej metody w ramach istniejącej umowy lub zawnioskuje o imoje raty podpisując umowę.
  • imoje raty pojawią się na formatce płatniczej.
  • Wybierając metodę płatności imoje raty, klient widzi wstępną kalkulację, w której może  zmienić okres finansowania i dopasować wysokość rat do swoich potrzeb.
  • Następnie zostaje przeniesiony do wniosku, którego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się 100% zdalnie.
  • Umowę można podpisać poprzez kod SMS.

Więcej informacji o bramce płatniczej imoje dostępne na stronie https://www.imoje.pl/