ING Lease z nagrodą „Finansowa Marka Roku 2024"

W raporcie opublikowanym przez Gazetę Finansową, ING Lease (Polska) został wyróżniony nagrodą „Finansowa Marka Roku 2024”.

 Raport poświęcony jest firmom, które w 2023  roku wykazały się stabilną pozycją rynkową, dobrym wizerunkiem w świecie finansów oraz w swojej ofercie posiadają szereg kompleksowych i różnorodnych ofert. Spółkę ING Lease (Polska) doceniono za dynamiczny rozwój na rynku dzięki dopasowanej ofercie i nowoczesnym rozwiązaniom.

 W ING Lease (Polska) rozwijamy produkty i programy finansowania ważąc ryzyko tak, aby w jak najbardziej kompleksowy sposób obsłużyć naszych Klientów. Przykładamy ogromną wagę do rozwiązań cyfrowych dających możliwość Klientom samodzielnego i łatwego wnioskowania o leasing. Udostępniamy możliwość wnioskowania o leasing m.in. za pomocą aplikacji mobilnej. Tego typu działania dają naszym Klientom szybką informację zwrotną dotyczącą możliwości finansowania, a także podpisanie umowy leasingu w pełni elektroniczne wykorzystując podpis kwalifikowany, czy mSzafir. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność stale rozwijając nasze usługipodkreśla Marek Szymański, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).