Wygraj w ING wakacje lub bilety na Sun Festival

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,

ING Bank Śląski zachęca młodych do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania 5 bonów do biura podróży Itaka o wartości 10 000 zł oraz 30 podwójnych wejściówek z campingiem na Sun Festival w Kołobrzegu.

Dla młodych, wakacje to świetny czas na realizację swoich celów. Łapią dorywcze prace, zbierają doświadczenia i korzystają z okazji, które się przed nimi otwierają tu i teraz. Ciężko pracują, aby móc z tych okazji korzystać. W ING doceniamy ich elastyczne i przedsiębiorcze podejście. Dajemy narzędzia dopasowane do nich – aplikację Moje ING z kontem Mobi i celami oszczędnościowymi, które pomagają szybciej realizować plany.

Przygotowaliśmy też specjalny konkurs, w którym wyróżnimy najbardziej kreatywne podejście do realizacji swoich celów. W nagrodę dajemy młodym bon wakacyjny o wartości 10 000 zł do Itaki. Rozdamy też 30 podwójnych biletów na Sun Festiwal w Kołobrzegu.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć lub założyć konto Mobi 18-26 i odpowiedzieć na pytanie: Co planujesz zrealizować w te wakacje z celem oszczędnościowym w aplikacji Moje ING i jak chcesz to osiągnąć?

Zgłoszenia do 18 lipca br. do godz. 12:00, w aplikacji Moje ING. Więcej o konkursie tu: www.ing.pl/konkurs

Do udziału w konkursie zachęca młodych również młody twórca QRY: https://www.youtube.com/shorts/L9uJti1ii1A

Konkurs jest częścią kampanii dla młodych 18-26 „ING. Bank na to, co teraz”.

Aplikacja Moje ING z kontem Mobi to nowoczesna bankowość dla młodych, która pomaga im budować swoją niezależność, nie tylko finansową. Oferuje elastyczne rozwiązania, które przydadzą się każdemu:

  • Cele oszczędnościowe, które sprawiają, że zbieranie pieniędzy na to, co teraz nas kręci jest łatwiejsze;
  • Darmowe przelewy między kontem osobistym a kontem oszczędnościowym w aplikacji – żeby nie ominęła nas, żadna świetna okazja;
  • Darmową kartę do konta, niezależnie od tego czy płacisz nią czy nie;
  • Kody rabatowe na zakupy, z którymi przygotujesz się na wakacyjne wyjazdy lub ogarniesz festiwalową stylówkę;
  • Kantor, w którym wymienisz walutę o każdej porze dnia i nocy, nawet na ostatnią chwilę;

Teraz konto jest dostępne w promocji "Załóż konto i zyskaj". Nagrodę - 500 zł - można otrzymać po założeniu konta w aplikacji Moje ING, metodą na selfie i spełnieniu wszystkich pozostałych warunków. Za prowadzenie tego konta bank nie pobiera opłat.

Więcej o koncie i regulamin promocji tu: www.ing.pl/mobi