Internetowy serwis ING dla studentów

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski uruchomił nowy serwis internetowy dla studentów - www.student.ing.pl. Na stronach zebrano wszystkie informacje dotyczące bezpośrednio studentów – produkty bankowe, promocje dla studentów, propozycje rozwoju zawodowego.  

Za pośrednictwem portalu można zdobyć informacje dotyczące produktów przeznaczonych dla studentów - Konta z Lwem Student, Mojej Karty ING, Pomarańczowej Karty Kredytowej. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszy się dział „Kariera w ING” a także prezentacja Domu Maklerskiego ING. Oprócz samych informacji za pomocą strony można także otworzyć Konto Student.

„Portal przeznaczony dla konkretnego sektora Klientów jest dużym jakościowym krokiem naprzód, będąc jednocześnie ogromnym udogodnieniem. Studenci nie będą już musieli przeglądać całej strony Banku w poszukiwaniu informacji, które ich interesują, a przyjazny i prosty wygląd ułatwi i przyspieszy korzystanie z serwisu” – powiedział Arkadiusz Pilarski, odpowiedzialny za akcje promocyjne produktów studenckich w ING Banku Śląskim.  

Serwis dostępny jest w dwóch „wersjach językowych” – bankowym i studenckim. Do języka dostosowany jest także odpowiedni wygląd strony.  W wersji studenckiej wykorzystano słowa stworzone przez samych studentów. Zostały one zebrane za pomocą serwisu www.sloworoku.pl, działającego na przełomie września i października bieżącego roku. W ciągu zaledwie 6 dni stronę odwiedziło 80 000 użytkowników, którzy w sumie oddali 31 412 głosów na 6600 zgłoszonych haseł.  

Historię konkretnego słowa można poznać najeżdżając kursorem na dany wyraz – wyświetli nam się wtedy informacja o autorze słowa, ilości głosów, które uzyskał w głosowaniu oraz o miejscu, które zajmuje w rankingu.