Najciekawsza Moja Karta ING z bolidem

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Wśród kart oferowanych Klientom ING Banku Śląskiego w ramach usługi Moja Karta ING prawdziwym hitem okazały się karty z bolidem ING Renault.

Na pierwszym miejscu wśród najczęściej wybieranych wizerunków kart znalazł się bolid ING Renault F1 Team. Już od 5 miesięcy pozostaje niekwestionowanym liderem! Na dzień 26 września wydanych zostało 2.717 kart z bolidem. Dużym zainteresowaniem cieszy się nieprzerwanie wzór „Kosmos”, który został zamówiony już przez 1.180 osób. Pojawianie się wizerunku bolidu F1 nawet na kartach wspiera działania zwiększające świadomość marki ING. Z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Nationale-Nederlanden przez 4P Research Mix wynika, że ING jest najbardziej rozpoznawalnym sponsorem Formuły 1 w Polsce.

Jednorazowa opłata za Moją Kartę ING wynosi tylko 15 złotych, niezależnie od tego, czy zamawiana jest nowa karta, zmieniany wizerunek posiadanej karty debetowej, czy też zmieniane zdjęcie na Mojej Karcie ING. W ramach aktualnej promocji ING Bank Śląski oferuje posiadaczom KONTA z Lwem Student Moją Kartę ING za darmo. Aby skorzystać z promocji należy ją zamówić do 18 listopada br. Kartę można otrzymać bez opłat pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej do końca roku.

Moja Karta ING to oferta dla wszystkich, którzy chcą, aby ich karta była wyjątkowa i niepowtarzalna. Przygotowując własny wizerunek karty, Klient ma do dyspozycji cały awers, na którym oprócz obrazka znajdzie się wyłącznie logo organizacji płatniczej oraz dane identyfikacyjne karty i jej właściciela. Wszystkie inne elementy zostały zamieszczone na rewersie karty.

Tworząc kartę Klient może skorzystać z przygotowanej galerii gotowych wzorów lub wybierać dowolne zdjęcie z własnej kolekcji (np. ukochanego dziecka, czworonoga, czy zachodu słońca z ostatnich wakacji), ustalając jego kształt, format i położenie.  

Usługa dostępna jest dla kart debetowych Visa Electron, Maestro, Maestro w Euro, oferowanych Klientom indywidualnym - zarówno obecnym, jak i przyszłym. Aby zaprojektować swoją Własną Kartę ING wystarczy wejść na stronę www.ingbank.pl.

 

Materiały do pobrania