ING wysyła na GP Brazylii

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Dzisiaj ING Bank Śląski, sponsor tytularny Zespołu ING Renault F1, wręczył główną nagrodę w Konkursie „Dodaj Gazu". Zwycięzca pojedzie na Grand Prix Brazylii.

Konkurs zorganizowany przez ING Bank Śląski spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Choć „Grand Prix ING" trwał tylko jeden sezon, od 30 lipca do 16 września b.r., to zarejestrowało się w nim ponad 6 500 uczestników, a ilość głosów oddanych na graczy przekroczyła 200 000.

Przypominamy, że zadaniem każdego uczestnika konkursu było zgromadzenie jak największej ilości punktów spośród wszystkich biorących udział w wyścigu. Punkty te zdobywane były poprzez kliknięcia na dany bolid. Zwycięzcy poszczególnych wyścigów otrzymali atrakcyjne zestawy gadżetów ING Renault F1 i mieli okazję powalczyć o nagrodę główną, którą był wyjazd na Grand Prix Brazylii. Główny Zwycięzca został wyłoniony po zakończeniu wszystkich siedmiu wyścigów.

Stronę http://www.f1.ing.pl/, na której się odbywał się konkurs odwiedziło ponad 2,5 miliona użytkowników (tzw. unique users, którzy co najmniej raz odwiedzili to miejsce w sieci). Na tej stronie jest też serwis tematyczny, na którym można przeczytać informacje na temat pracy ING Renault F1 Team, relacje z poszczególnych wyścigów Heikki Kovalainena, jednego z kierowców w tym Zespole (tzw. Kolumna Heikkiego), jak też inne ciekawostki dotyczące Formuły 1.

Ostatni wyścig sezonu, Grand Prix Brazylii, odbędzie się 21 października. Podczas tego wyścigu rozstrzygną się losy tytułu Mistrza Świata Formuły 1.