W ING darmowe konto i tani kredyt dla studentów

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski oferuje młodym ludziom prowadzenie i korzystanie z KONTA Z LWEM Student za darmo. Ta grupa osób może bez opłat otrzymać i korzystać z Mojej Karty ING. Studentom Bank oferuje również na specjalnych warunkach Pomarańczową Kartę Kredytową, której promocyjne oprocentowanie wynosi tylko 8%.

KONTO Z LWEM Student to bezpłatny rachunek osobisty dla młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat. Za darmo mogą dokonywać przelewów przez Internet oraz poprzez automatyczny serwis HaloŚląski. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego.

Bank nie pobiera także opłat za korzystanie z karty debetowej VISA Electron i Maestro pod warunkiem dokonania w ciągu miesiąca transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 100 zł. W przypadku niespełnienia tego kryterium, opłata wynosi 1 zł miesięcznie.

Posiadaczom KONTA Student, w ramach promocji Bank zaoferował za darmo Moją Kartę ING (karta z indywidualnym wizerunkiem). Aby skorzystać z promocji należy ją zamówić do 18 listopada br. Kartę można otrzymać bez opłat pod warunkiem wykonania
1 transakcji bezgotówkowej do końca roku.

Pomarańczowa Karta Kredytowa to produkt oferowany studentom od drugiego roku studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych. Student może otrzymać taką kartę z limitem 500 zł po złożeniu oświadczenia, że jest na utrzymaniu rodziców lub, że uzyskuje dochody. W ramach promocji, do 19 października, wszystkie przeprowadzone transakcje dają możliwość skorzystania z nisko oprocentowanego kredytu na poziomie 8%! Ponadto Bank nie pobiera prowizji za wypłaty dokonywane tą kartą ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

ING Securities zaoferował studentom rachunek inwestycyjny Młody Lew. Rachunek jest skierowany do osób, które nie ukończyły 26 roku życia i są studentami. Konto jest prowadzone za darmo a prowizje internetowe są niskie i wynoszą 0,25 % w przypadku transakcji na akcjach i 7 zł na kontraktach terminowych.

Szczegóły na www.ing.pl oraz w oddziałach Banku.