Dla komfortu bankomaty za darmo

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Od 1 marca br. klienci posiadający KONTA Z LWEM Komfort będą mogli bezpłatnie podejmować gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce. Oferta obejmuje zarówno bankomaty sieci Euronet, jak i bankomaty wszystkich innych banków w Polsce.

KONTO Z LWEM Komfort kierujemy do klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych oraz przeprowadzają transakcje poprzez elektroniczne kanały dostępu. Dotychczas oferowaliśmy tej grupie osób możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów przez internet. Teraz postanowiliśmy pójść krok dalej i uatrakcyjnić nasze konto dając możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce” – powiedziała Alicja Żyła, dyrektor Departamentu Detalicznych Produktów Depozytowych w ING Banku Śląskim.

Przypomnijmy, że miesięczna opłata za prowadzenie KONTA Z LWEM Komfort wynosi 15 zł (7,5 zł przez pierwsze 3 miesiące do otworzenia konta). Poza atrakcyjną ofertą rozliczeniową i kartową Klient otrzymuje możliwość korzystania z produktów oszczędnościowych (Otwarte Konto Oszczędnościowe, jednostki funduszu inwestycyjnego) oraz kredytowych. Już w momencie otwierania rachunku można skorzystać z limitu zadłużenia do wysokości 2-krotności dochodów netto. Limit można podwyższyć po 6 miesiącach regularnych wpływów na konto.