„Lek na wiosenne potrzeby” Pożyczka Wiosenna już w ofercie

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski proponuje Klientom Pożyczkę Wiosenną bez zabezpieczeń z przeznaczeniem na dowolny cel, o okresie kredytowania aż do 24 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi tylko 9,99% w skali roku. Oferta jest ważna od 19 marca do 24 czerwca b.r.

Kwota Pożyczki Wiosennej wynosi od 1.000 zł do 10.000 zł. Przy wnioskowaniu o pożyczkę w kwocie 1 000 zł Bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko oświadczenie. 

O Pożyczkę Wiosenną może wnioskować każdy Klient osiągający dochód z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury lub zasiłku / świadczenia przedemerytalnego, prowadzenia działalności gospodarczej lub wolnego zawodu (od co najmniej 6 miesięcy), prowadzenia gospodarstwa rolnego lub kontraktu menedżerskiego w wysokości minimum 700 zł netto.

Przy wnioskowaniu o Pożyczkę Wiosenną nie jest wymagane określenie celu jej przeznaczenia oraz ustanawianie zabezpieczenia. 

ING Bank Śląski pobiera prowizję za udzielenie pożyczki w wysokości od 3,5% min. 50 zł. Prowizja każdorazowo podlega kredytowaniu. 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, dla kwoty pożyczki 3 000 zł, kredytowanej prowizji stosowanej dla Stałych Klientów Banku i 24-miesięcznego okresu spłaty wynosi 14,28% (dla umowy zawartej 19.03.2007 r.).  

Wnioskowanie o Pożyczkę Wiosenną możliwe jest poprzez:

  • Oddziały Banku: ponad 340 placówek w całej Polsce,
  • Internet: www.ingbank.pl (e- wniosek)
  • Telefon: 0 801 22 22 22