„Dbamy nie tylko o Twoje finanse” - dzięki Platynowej karcie kredytowejgwarantujemy prestiż i komfortT

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski oferuje najzamożniejszym klientom nowy produkt – Platynową Kartę Kredytową. Ta karta to nie tylko wysoki limit ustalany indywidualnie, bardzo atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 9% i wypłaty gotówki bez prowizji z bankomatów na całym świecie, ale także a może przede wszystkim prestiż i pakiet usług dodatkowych - ING Bank Śląski dba nie tylko o finanse swoich klientów!  

„Platynowa Karta Kredytowa może ułatwić jej użytkownikowi życie, ochronić go i jego pieniądze, a czasami nawet jego bliskich. W połączeniu z prestiżem, jaki oferuje i bardzo atrakcyjnymi parametrami jest idealnym rozwiązaniem dla naszych najbardziej wymagających Klientów” - powiedziała Katarzyna Sosin, Dyrektor Departamentu Kart Płatniczych w ING Banku Ślaskim. 

Platynowa Karta Kredytowa adresowana jest zarówno do obecnych jak i nowych Klientów Rynku Bankowości Prywatnej. Kwota udzielonego do karty limitu może wynosić od 20 000 zł do 200 000 zł a nominalne oprocentowanie kredytu wynosi tylko 9%.

Dzięki programom dodanym do Platynowej Karty Kredytowej, Klienci mogą bezpłatnie korzystać z wielu przywilejów, ułatwiających im zakupy, podróże i korzystanie ze specjalistycznych usług, m.in.:

  • Priority Pass - umożliwia korzystanie z saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata, zapewniających spokój, prywatność i dostęp do wielu udogodnień biznesowych. W odróżnieniu od innych kart oferujących tą usługę, użytkownik karty nie ponosi kosztów wstępu do saloniku, który standardowo kosztuje 24 USD.
  • IAPA - pozwala na korzystanie z rabatów i bezpłatnych rezerwacji w hotelach i wypożyczalniach samochodów na całym świecie, a także na specjalną identyfikację bagażu i kluczy, która pomoże w ich odzyskaniu w przypadku zguby.
  • Concierge – to pomoc m.in. w organizacji i dostarczeniu pod wskazany adres zakupów, kwiatów oraz biletów na imprezy sportowe lub kulturalne, organizacji wypoczynku w wybranym miejscu na świecie, rezerwacji sal konferencyjnych oraz stolików w wybranej restauracji, organizacji usług związanych z samochodem, tłumaczeniem tekstów, opieką dla dzieci.
  • Usługa Blokada firmy Securia – zapewnia pomoc w błyskawicznym blokowaniu skradzionych kart płatniczych oraz kart SIM, odzyskaniu zgubionych kluczy, portfela lub innych wartościowych przedmiotów.
  • Pakiet Ubezpieczeń zabezpiecza z kolei przed przykrymi niespodziankami związanymi
    z nieuprawnionym użyciem karty (w tym również użyciem karty na odległość np. do płatności internetowych), rabunkiem gotówki pobranej z bankomatu, utratą dokumentów czy uszkodzeniem towaru zakupionego kartą. W przypadku podróży zagranicznej ochrona obejmuje również następstwa nieszczęśliwych wypadków, koszty leczenia, utratę lub opóźnienie dostarczenia bagażu, opóźnienie odlotu, odpowiedzialność cywilną, koszty nagłego leczenia dentystycznego oraz pomoc w podróży, a ponadto nie jest uzależniona od dokonania płatności kartą za podróż czy pobyt.

Opłata za wydanie Platynowej Karty Kredytowej wynosi 650 zł.