Specjalna oferta Renault dla Klientów ING

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej Renault. Do końca czerwca br. Klienci ING mogą kupić wybrane modele samochodów marki Renault z rabatem w wysokości 12%.

Między 2 kwietnia a 30 czerwca br. wszyscy Klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z promocyjnych warunków zakupów w Renault, który jest partnerem ING w sponsoringu Formuły 1. W tym okresie Klienci ING mogą nabyć wybrane samochody z rabatem w wysokości 12%. Rabat obejmuje następujące modele samochodów marki Renault: Clio III, Clio Grandtour, Nowa Laguna oraz Nowa Laguna Grandtour.

Każdy Klient Banku, który będzie zainteresowany skorzystaniem z promocyjnych warunków zakupu, powinien okazać w salonie kartę płatniczą wydaną przez ING Bank Śląski z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem. Dopełnieniem formalności jest wyrażenie pisemnej zgody na przekazanie Bankowi przez firmę Renault imienia i nazwiska Klienta oraz sześciu ostatnich cyfr numeru jego karty płatniczej.

Oferta specjalna dla Klientów ING Banku Śląskiego łączy się z programem lojalnościowym firmy Renault. Rabatu nie można natomiast łączyć z innymi promocja oferowanymi w salonach Renault. Regulamin oraz lista salonów Renault objętych promocją dostępne są na stronie www.ingbank.pl.

Więcej informacji w oddziałach Banku, na stronie www.ingbank.pl oraz w salonach Renault.