Wyższe oprocentowanie OKO w ING Banku Śląskim

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski podjął decyzję o podwyższeniu oprocentowania Otwartego Konta Oszczędnościowego o 0,25 pkt. proc. dla klientów indywidualnych i małych firm. To już druga taka podwyżka w tym roku. Nowe stawki obowiązują od 7 kwietnia b.r.

Produkt

Środki zgromadzone na koncie

Oprocentowanie przed zmianą

Oprocentowanie po zmianie

Zmiana

Otwarte Konto Oszczędnościowe

poniżej 100.000 PLN

4,50%

4,75%

+0,25%

od 100.000 PLN

4,75%

5,00%

+0,25%

Otwarte Konto Oszczędnościowe jest wygodną i opłacalną formą lokowania nadwyżek finansowych. Jego atutami są: wysokie oprocentowanie, miesięczna kapitalizacja odsetek, bezpłatne otwarcie i obsługa rachunku. Wpłaty, jak i wypłaty z Otwartego Konta Oszczędnościowego można dokonywać w dowolnej wysokości i w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Otwarcie i obsługa Otwartego Konta Oszczędnościowego możliwa jest zarówno w oddziałach Banku, jak i za pośrednictwem Internetu czy telefonu.

Przypominamy, że ING Bank Śląski proponuje swoim Klientom lokowanie nadwyżek finansowych także na równie atrakcyjnie oprocentowanych lokatach terminowych. Oprocentowanie lokat terminowych o stałej stopie procentowej w PLN sięga obecnie 5,25%, natomiast internetowej eLokaty - 5,50%. Warunkiem założenia eLokaty jest posiadanie systemu bankowości internetowej ING BankOnLine. eLokatę można założyć na 3, 6 lub 12 miesięcy, standardową lokatę terminową o stałej stopie procentowej w PLN na 6, 12 lub 24 miesiące.