Ostatnie dni loterii kredytów hipotecznych w ING

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Tylko do 18 kwietnia klienci ING Banku Śląskiego mogą wziąć udział w loterii kredytów hipotecznych. W ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyły się dwa losowania. W ramach nagrody, ING Bank Śląski spłaci za klientów odsetki od kredytu hipotecznego.  

W ramach wiosennej promocji, Klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać ze specjalnych warunków cenowych dla produktów hipotecznych, a także wziąć udział w loterii, w której nagrodami są kredyty hipoteczne bez odsetek. W loterii udział może wziąć każdy, kto do 11 kwietnia br. złoży wniosek o nowy kredyt hipoteczny lub o jego przeniesienie z innego banku, do ING Banku Śląskiego. Za szczęśliwców ING Bank Śląski może spłacić nawet do 200.000 zł odsetek.

Przypominamy, że w ramach wiosennej promocji produktów hipotecznych wszyscy Klienci, którzy do 30 czerwca 2008r. podpiszą umowę kredytową mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki kredytowania. W ramach promocji kredytu hipotecznego i budowlano-hipotecznego w PLN (w tym również konsolidacyjnego), marża została obniżona do 0,5% w całym okresie kredytowania, a opłata za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę nie jest pobierana. Dodatkowo ING Bank Śląski nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Promocyjne warunki obowiązują również Klientów zainteresowanych pożyczką hipoteczną i Kredytową Linią Hipoteczną – w przypadku tych produktów prowizja za udzielenie została obniżona o połowę, a opłata za wcześniejszą spłatę wynosi 0zł.