ING i Visa wysyłają na Igrzyska Olimpijskie

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wraz z Visą przygotował dla swoich klientów promocję „Nie musisz ciężko trenować, żeby wyjechać na Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008". Wykonując transakcje bezgotówkowe kartami Visa oraz Visa Elektron, klienci mogą wziąć udział w loterii oraz konkursie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Promocja potrwa od 14 kwietnia do 13 lipca b.r.

Aby wziąć udział w losowaniach wystarczy dokonać w terminie od 14.04 do 13.07.2008r. na terenie kraju przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu jednej z kart płatniczych Visa lub Visa Elektron ING Banku Śląskiego. Następnie należy zarejestrować swoją transakcję na stronie internetowej www.visa.pl, za pośrednictwem SMS, Gadu-gadu lub kuponu loteryjnego. W przypadku loterii rejestracji trzeba dokonać do dnia 21.07.2008r., a w przypadku konkursu - do 13.07.2008r. Ostatnim warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Klienci mogą wziąć udział w promocji dowolną liczbę razy, ponieważ każda transakcja będzie rejestrowana jako jedno zgłoszenie w loterii lub w konkursie.

Każdy klient, który spełni wymagane kryteria, ma szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. W ramach loterii, spośród transakcji dokonanych i zarejestrowanych w okresie od 14 kwietnia do końca maja b.r., wylosowanych zostanie 5 nagród głównych - dwu-osobowych wyjazdów na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Klienci, którzy dokonają transakcji między 1 czerwca a 13 lipca 2008r. i zarejestrują je najpóźniej 21 lipca b.r., będą mieli szansę wygrać 20 telewizorów plazmowych Panasonic oraz 100 aparatów cyfrowych Kodak.

W ramach konkursu „Wygraj dodatkowe nagrody z kartą Visa", co tydzień pierwsze 10 osób, które zarejestrują swoje transakcje oraz najaktywniejsi uczestnicy z największą liczbą zarejestrowanych transakcji, otrzymają upominki z logo Visa.

Uczestnicy zarówno loterii, jak i konkursu są zobowiązani do zachowania wydruku z terminala lub wydruku potwierdzenia przelewu dotyczącego zgłoszonej transakcji w celu jej weryfikacji.

Więcej szczegółów na www.ingbank.pl