ING Lease wyróżnione przez miesięcznik Home&Market

|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease zostało wyróżnione w kategorii „Leasing" w plebiscycie Najlepszy Partner w Biznesie 2018 – organizowanym przez miesięcznik Home&Market.

W plebiscycie "Najlepszy Partner w Biznesie", przygotowanym przez redakcję magazynu Home&Market, wyróżniono firmy reprezentujące otwartą, pro-kliencką postawę – poprzez m.in. baczną obserwację rynku, potrzeby swoich klientów, przewidując ich ruchy, decyzje oraz wychodząc im naprzeciw. Dzięki temu są w stanie przygotować ofertę, która nie tylko odpowiada na szybko zmieniające się potrzeby, ale na to co może też przynieść biznesowa przyszłość i pomóc im wyprzedzić o krok konkurencję.

ING Lease oferuje klientom szeroki zakres leasingu - różnorodna i dostosowana do potrzeb przedsiębiorców oferta pozwala na sfinansowanie zarówno nowych, jak i używanych środków trwałych, maszyn i urządzeń, środków transportu, sprzętu biurowego, sprzętu medycznego, nieruchomości oraz wiele innych. Klienci ING Lease korzystają z uproszczonych procedur i minimum formalności, a decyzję o współpracy otrzymują w 24 godziny od złożenia wniosku.