ING Lease Najlepszym Partnerem w Biznesie 2020

Magazyn Home&Market opublikował plebiscyt najważniejszych produktów i usług wspierających biznes w Polsce. Redakcja uznała ING Lease za Najlepszego Partnera w Biznesie 2020 w kategorii „Leasing”.

W uzasadnieniu redakcja miesięcznika podkreśliła, że wyróżnione firmy interesują się sytuacją swoich klientów, są świadome ich potrzeb i reagują szybko na ich oczekiwania. Jak zauważył miesięcznik, dla nagrodzonych firm, interes własny jest równie ważny jak dbanie o klientów. Podczas spowolnienia gospodarczego wywołanego epidemią, wykazały się one empatią, mądrym wspieraniem i uważnością, dlatego zasłużyły na tytuł Najlepszego Partnera w Biznesie.

W ING Lease jesteśmy partnerem dla naszych klientów i wspieramy ich w rozwoju biznesu już od prawie 25 lat. Na co dzień podążamy za oczekiwaniami klientów, rozwijamy produkty i dostosowujemy ofertę do ich potrzeb tak, aby oferować najlepsze, szyte na miarę rozwiązania. Gdy wybuchła epidemia i wprowadzano ograniczenia a kolejne branże z dnia na dzień się zamykały, trzeba było podjąć szybkie działania. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję o wsparciu naszych klientów w tej sytuacji i wprowadzeniu programu udogodnień, w tym możliwości zawieszenia spłaty części kapitałowej Opłat Leasingowych dla naszych klientów – powiedziała Ewa Łuniewska Prezes Zarządu ING Lease (Polska).

W przypadku niektórych firm nowa rzeczywistość wymusiła przemyślenie lub całkowitą zmianę modelu biznesowego. Czasem było to po prostu przeniesienie biznesu do Internetu, czasem zmiana kierunku dostaw, a czasem całkowite przekształcenie swoich linii produkcyjnych. Z drugiej strony były też firmy, których ograniczenia i kryzys gospodarczy dotknęły w mniejszym stopniu i które po prostu chciały rozwijać swoje floty, czy parki maszynowe.

W każdym z tych przypadków dobrym rozwiązaniem są firmowe inwestycje i możliwości zewnętrznego finansowania. Nowa maszyna, która pozwoli zmodernizować linię produkcyjną, czy też nowy samochód by móc sprawniej rozwozić towary mogą okazać się kluczem do sukcesu. Byliśmy i jesteśmy otwarci na nowe współprace i transakcje. Udostępniamy rozwiązania, tak aby klienci mieli wygodny dostęp do naszych usług – jak na przykład spotkania online poprzez Skype, możliwość składania wniosku o nowe finansowanie w bankowości internetowej Moje ING lub ING Business. Co więcej, na początku czerwca wprowadziliśmy możliwość podpisania umowy leasingu wykorzystując elektroniczny podpis kwalifikowany. Dzięki temu proces leasingowy może być w 100% online – dodała Ewa Łuniewska.

Więcej o ofercie tu:

https://www.ing.pl/male-firmy/leasing/leasing-samochody-osobowe

https://www.ing.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/finansowanie/leasing