ING zaprasza na skuter lub motocykl

|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease przygotował ofertę specjalną leasingu dla jednośladów: Wiosną wsiądź na skuter lub motocykl! Zarejestrujemy go za darmo!” Oferta jest ważna do końca kwietnia.

Klienci, którzy skorzystają z leasingu motocykli i skuterów, w tym elektrycznych, nie ponoszą kosztów ich rejestracji. To oszczędność ponad 300 zł. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy spełnią warunki regulaminu i podpiszą umowę leasingu do końca kwietnia br. Wystarczy złożyć wniosek on-line lub w oddziale.

Pełny regulamin oferty Wiosną wsiądź na skuter lub motocykl! Zarejestrujemy go za darmo! Jest dostępny na stronie https://www.inglease.pl/skuter.

 
ING Lease podejmuje szereg inicjatyw ekologicznych, które wspierają klientów w odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów środowiska naturalnego. Jedną ze stałych ofert ING Lease jest Program ING EKO, obejmujący finansowanie elektrycznych i hybrydowych samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 t., a nawet elektrycznych motocykli i skuterów. Maksymalny limit finansowania w Programie ING EKO wynosi 700 tysięcy złotych netto. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, również dopiero rozpoczynających swoją działalność.