W ING najtańsze pożyczki dla przedsiębiorców

Nagrody i wyróżnienia, Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Z analizy redakcji portalu Bankier.pl wynika, że wśród pożyczek dla przedsiębiorców, dostępnych na polskim rynku, najniższe koszty poniosą klienci ING Banku Śląskiego.

Jak podaje redakcja Bankier.pl: na najniższy koszt kredytu właściciel własnego biznesu może liczyć w ING Banku Śląskim, gdzie wybierając opcję wariant bez prowizji, odsetki wynoszą 1348,88 zł. Klienci mają również możliwość wyboru drugiego wariantu – z niższą marżą, wówczas łączny koszt odsetek i prowizji wynosi 1819,60 zł.

Więcej na temat analizy redakcji Bankier.pl na: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pozyczka-dla-firm-tylko-w-nielicznych-bankach-7535889.html

Pożyczkę dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim cechuje minimum formalności - decyzja o przyznaniu i przekazanie pieniędzy następuje zwykle w 48 godzin. A w przypadku skorzystania z indywidualnej oferty dla klientów banku, przygotowanej w bankowości internetowej nawet w 10 minut. Bank nie wymaga zaświadczeń z ZUS, US, faktur ani biznesplanów. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel - sfinansować inwestycje lub potrzeby wynikające z bieżącej działalności firmy.

Okres kredytowania pożyczki dla przedsiębiorców wynosi do 10 lat. Nie ma opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie i wcześniejszą spłatę a marża wynosi już od 2,5%. Można również skorzystać z ubezpieczenia pożyczki w oddziale banku, wybrać dzień spłaty raty lub skonsolidować inne należności.

Wniosek o pożyczkę można złożyć przez internet, w każdym miejscu i w każdym czasie dogodnym dla klienta lub w dowolnym oddziale banku.

Do końca września 2017 ING Bank Śląski proponuje dwa miesiące bez odsetek w ofercie specjalnej pożyczki dla przedsiębiorców. Szczegóły na www.ingbank.pl