ING zaprasza na kolejną edycję Turbo Wyzwania

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego

ING zaprasza do udziału w piątej już edycji Turbo Wyzwania - konkursu inwestycyjnego, w którym każdy uczestnik może zainwestować wirtualną kwotę 100 000 zł w certyfikaty Turbo oraz wybrane ETF-y i akcje.

Pierwszy tydzień konkursu (do 15 listopada włącznie) został zaplanowany na testowanie platformy. Po tym czasie, licznik środków zostanie przywrócony do wyjściowej wartości i rozpoczną się właściwe zmagania konkursowe. Uczestnicy gry otrzymują wirtualne środki w wysokości 100 000 zł, które mogą inwestować w certyfikaty Turbo oraz wybrane akcje czy ETF notowane na GPW i rynkach światowych. Transakcje zawierane są na podstawie realnych danych rynkowych podawanych przez ING.

Gra zakończy się 29 listopada br. Dla najskuteczniejszych inwestorów, czyli uczestników, którzy uzyskali najwyższą stopę zwrotu z inwestycji, przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. smartwatche, drony i elektryczne hulajnogi. Wszystkie zostały ufundowane przez ING oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W konkursie Turbo Wyzwanie może wziąć udział każdy kto zarejestruje się na platformie konkursowej, dostępnej pod adresem www.grainwestycyjna.pl. Rejestracja i udział w grze są bezpłatne. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie.

Konkurs został przygotowany we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych, serwisem Comparic.pl, oraz Fundacją InvestCuffs.