ING udostępnia autopłatności w ramach serwisu Moje Usługi

Technologie i innowacje, Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Serwis Moje Usługi, należący do ING, umożliwia użytkownikom wygodne agregowanie i opłacanie cyklicznych rachunków. Teraz klienci mogą płacić jeszcze łatwiej i korzystać z funkcji płatności automatycznych.

Na bieżąco analizujemy to, czego użytkownicy oczekują od naszej platformy i wdrażamy nowe funkcje. Autopłatności to kontynuacja działań wspierających łatwe i wygodne zarządzanie cyklicznymi zobowiązaniami. Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników, którzy opłacają swoje rachunki kartą. Już blisko połowa opłat w serwisie Moje Usługi jest regulowana w ten sposób. To wyraźny trend wśród naszych klientówpowiedział Rafał Zych, Dyrektor Innovation Lab w ING Banku Śląskim.

Funkcja automatycznych płatności jest dostępna dla klientów serwisu Moje Usługi z poziomu konta użytkownika. To klient definiuje dostawców, których rachunki chce regulować automatycznie. Płatność jest wykonywana we wskazanym terminie, a klient otrzymuje informację potwierdzającą obciążenie karty w wyniku opłacenia rachunku.

Serwis Moje Usługi wspiera zarządzanie domowym budżetem, ułatwiając opłacanie cyklicznych rachunków poprzez automatyczne zagregowanie informacji o zobowiązaniach. Z serwisu mogą korzystać klienci wszystkich banków w Polsce. Użytkownicy mogą tu zarządzać swoimi rachunkami za prąd, telewizję, internet, telefon, gaz czy czynsz, a także regulować płatności za przedszkole, szkołę, czy ubezpieczenia. Serwis przypomina o nadchodzących terminach płatności i pozwala na opłacenie kilku rachunków za pomocą jednego kliknięcia.  Rachunki można opłacać kartą, Blikiem, szybkim transferem, odraczać z Twisto, a teraz również ustawić płatność automatyczną z karty.

Użytkownicy platformy mogą dodatkowo uzyskać bonus w wysokości 30 zł za polecenie Moich Usług znajomemu. 

Serwis Moje Usługi rozwijany jest przez zespół Innovation Lab w ING Banku Śląskim, który tworzy m.in. rozwiązania płatnicze, jak bramka imoje. W ramach rozwoju platformy Moje Usługi zespół współpracuje ze startupem BillTech, który jest dostawcą technologii. Operatorem serwisu jest spółka ING Usługi dla Biznesu z grupy ING Banku Śląskiego, która oferuje również ING Księgowość i ALEO.com. Serwis Moje Usługi dostępny jest pod adresem www.mojeuslugi.pl.

Materiały do pobrania