ING Lease z nagrodą złotego Lauru Klienta 2020

Nagrody i wyróżnienia, Produkty i usługi,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

W tegorocznej edycji Lauru Klienta, spółka ING Lease otrzymała elitarną, złotą nagrodę w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie i przemyśle.

 

Laur Konsumenta to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku konsumenckim. Nagroda za najwyższej jakości produkty, marki, usługi, nowości oraz innowacje. Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Usług organizowany jest już od 16 lat i pozwala wyłonić najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach. O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów na poszczególne produkty lub usługi znajdujące się na liście poddanej głosowaniu. 

ING Lease podejmuje szereg inicjatyw ekologicznych, które wspierają klientów w odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów środowiska naturalnego. W swojej stałej ofercie posiada Program ING EKO, obejmujący finansowanie elektrycznych i hybrydowych samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 t., a nawet elektrycznych motocykli i skuterów. Program to również dodatkowe korzyści - 0% prowizji i darmowa rejestracja pojazdu. Dostępne jest również finansowanie paneli fotowoltaicznych na atrakcyjnych warunkach.

- Dostrzegamy wyłaniający się w ostatnim czasie nowy typ konsumenta, który obok oczekiwań związanych z biznesem ma również oczekiwania społeczne, aby realizować misję ekologicznego, prozdrowotnego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów. W ING Lease wspieramy naszych klientów, nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również w ich działaniach proekologicznych. Dlatego  oferujemy produkty, dzięki którym można połączyć te dwa aspekty. Otrzymane wyróżnienie i pozytywne głosy ze strony klientów bardzo nas cieszą i motywują do kolejnych działań – powiedziała Beata Klonecka, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

W 2018 roku spółka sfinansowała 61 hybrydowych warszawskich autobusów miejskich marki MAN Lion's City Hybrid. Pojazdy te zużywają nawet 30% mniej paliwa i obciążają atmosferę znacznie mniejszą ilością wydzielanego CO2 w porównaniu do autobusów z napędem konwencjonalnym. W 2018 roku ING Lease we współpracy z innogy Polska oraz ING Bankiem Śląskim sfinansował 5 podwójnych stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie centrum handlowego w podwarszawskich Jankach. W 2019 roku spółka ING Lease popisała umowę na sfinansowanie 23 ciężarówek napędzanych technologią LNG, które pozwala obniżyć koszty eksploatacji pojazdu, a także zmniejszyć emisję CO2 nawet o 20%.