Konsumencki Lider Jakości 2023 dla ING Lease

Nagrody i wyróżnienia, Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A. |ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Głosami konsumentów ING Lease (Polska) po raz kolejny uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Leasing samochodowy” w programie „Konsumencki Lider Jakości”.

 „Konsumencki Lider Jakości” to program realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie niezależnych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. W XII edycji badań marka ING Lease uzyskała  I miejsce w kategorii „Leasing samochodowy", uzyskując tym samym złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2023”.

Naszą misją jest wspieranie firm w rozwoju, a ich właścicieli i przedsiębiorców w łatwiejszym prowadzeniu biznesu. Dzisiaj samochód, obok telefonu i komputera, to podstawowe narzędzie pracy. Dlatego budujemy nasze produkty leasingowe - jak np. Program ING Auto - w taki sposób, by były możliwie proste, szybkie i wygodne. Przygotowujemy również oferty specjalne jak np. Auto z Rabatem dla Ciebie, w ramach której klienci mogą skorzystać z preferencyjnych cen na wybrane marki i modele pojazdów, w ramach finansowania w ING Lease. 6 marek i 23 modeli do wyboru, a do tego wnioskowanie i obsługa całkowicie on-line. Czy do banku można przyjść po samochód? Nasza oferta jest przykładem, że można! - mówi Marcin Sobczak, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Program ING Auto charakteryzuje się wysokimi limitami finansowania, elastycznym okresem i formalnościami ograniczonymi do minimum. Klient nie musi przedstawiać rozbudowanych wniosków i dokumentów finansowych, wystarczy oświadczenie o przychodach. Wniosek może złożyć online, za pośrednictwem bankowości internetowej Moje ING oraz ING Business lub za pomocą strony internetowej www.inglease.pl

Co ważne, z programu można skorzystać już od pierwszego dnia prowadzenia firmy.

Cieszy nas kolejne wyróżnienie ze strony klientów. Dzięki temu wiemy, że nasze działania, podejście do biznesu i wsparcie oferowane klientom są doceniane – dodaje Marcin Sobczak.

Więcej tu: Konsumencki Lider Jakości 2023 (konsumenckiliderjakosci.pl)