ING Lease Now wśród Najlepszych Produktów dla Biznesu 2023

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A. |ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Redakcja Gazety Finansowej doceniła firmy, które oferują swoim klientom najciekawszą ofertę dla biznesu, wyróżniają się wysoką jakością produktów i usług oraz wprowadzają do swojej oferty innowacyjne rozwiązania. Aplikacja ING Lease Now została wyróżniona, jako jeden z Najlepszych Produktów dla Biznesu 2023, w kategorii „Leasing".

ING Lease Now jest platformą online dla producentów i sprzedawców maszyn, urządzeń i wyposażenia, za pomocą której mogą oferować leasing dla swoich klientów w cyfrowym świecie oraz w tradycyjnych kanałach sprzedaży stacjonarnej.

ING Lease Now działa na dowolnym urządzeniu: laptopie, tablecie czy smartfonie, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla handlowców, którzy mogą w dowolnym miejscu i czasie przedstawić ofertę finansowania. Klient może również samodzielnie wybrać interesujące go parametry na otrzymanej ofercie, bez konieczności angażowania sprzedawcy.

Dla leasingobiorców ING Lease Now jest również metodą płatności. Platforma umożliwia złożenie wniosku online, 24/7, bez potrzeby przedstawiania dokumentów finansowych. Cały proces jest szybki i intuicyjny, a samo podpisanie umowy może się odbyć w formie elektronicznej, z użyciem podpisu kwalifikowanego.

Więcej informacji o ING Lease Now dostępne na stronie https://leasenow.pl/