Oferta specjalna „Rejestracja za 0 zł” w ING Lease

Produkty i usługi,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease przygotował ofertę specjalną na samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t. w leasingu. Oferta „Rejestracja za 0 zł” obowiązuje do końca listopada 2020 roku.

Każdy właściciel firmy, na starcie lub w kolejnych latach działalności, staje przed wyborem auta dla swojej firmy. Koniec roku to dobry moment na podjęcie takiej decyzji, z uwagi na dostępne rabaty i wyprzedaże oferowane przez dealerów.

A teraz przedsiębiorcy i właściciele firm, zainteresowani leasingiem nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Rejestracja za 0zł” w Programie ING Auto.

W ramach promocji, ING Lease pokryje koszt rejestracji samochodu, co dla klienta oznacza oszczędność prawie 300 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy od 19 października do 30 listopada złożyć wniosek o leasing, a umowę podpisać do 7 grudnia br. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Program ING EKO obejmuje elektryczne i hybrydowe samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t., elektryczne motocykle i skutery, w którym klienci nie ponoszą kosztów rejestracji oraz panele fotowoltaiczne.

Programy dostępne są w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz poprzez kanały bankowości internetowej i mobilnej ING.

 

Materiały do pobrania