ING: Dorośliście? Dorośliśmy do adopcji zwierząt

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje , CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski opublikował poradnik o adopcji zwierząt, skierowany do nastolatków. Znajdą w nim odpowiedzi na pytania związane z adopcją oraz opieką nad zwierzętami. Z tej okazji bank przygotował również nowe wzory kart płatniczych, zaprojektowane wspólnie z Psie Sucharki.

Jak przekonać rodziców do adopcji zwierzaka? Ile kosztuje utrzymanie psa lub kota? Czy wąż męczy się w terrarium? Odpowiedzi na te pytania jak i na wiele innych można znaleźć w poradniku o adopcji zwierząt przygotowanym przez ING Bank Śląski.

W roli ekspertów wystąpili Maria Apolejka z Psie Sucharki (@hashtagpsiesucharki) oraz TikTokerzy: Karolina Greger (@3petsonalities), Adrian Rokowski (@pasofix) oraz Kinga Kostrzewa (@anielskieskrzydl).

Powstała też prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt – wzory kart zaprojektowane przez Marię Apolejkę z Psich Sucharków. Karty w ofercie limitowanej dostępne są w galerii kart: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/moja-karta-ing

Akcja została przygotowana we współpracy z agencją  MOSQI.TO

Link: https://youtu.be/89vBZOzNYhU

Akcja jest częścią kampanii „Dorośliście? Dorośliśmy.”, w której bank promuje konto Mobi dla młodych i zachęca aby rodzice otwierali się na samodzielność swoich dzieci.

Konto Mobi dla młodych (13-17) oferuje narzędzia do nauki wydawania i oszczędzania:

  • kartę z własną grafiką – nastolatek może ją zaprojektować sam lub wybrać z galerii,
  • możliwość płacenia telefonem, zegarkiem lub kodem BLIK,
  • cele oszczędnościowe powiązane z kontem oszczędnościowym w Moim ING.

Rodzic może w każdej chwili wspomóc dziecko:

  • przelać potrzebną kwotę za pośrednictwem bezpłatnego przelewu na telefon,
  • zmienić limity dla płatności kartą w panelu rodzica,
  • w razie potrzeby zastrzec lub zablokować kartę.

Wsparciem są również powiadomienia push w aplikacji Moje ING, które informują rodzica o każdej transakcji na koncie dziecka.

Kampanii towarzyszy promocja  „50 zł na start" – Ty przelewasz, my dokładamy. Wystarczy otworzyć konto dla dziecka i zapisać się do promocji – w Moim ING, do 30 września 2021 r. Następnie przelać min. 50 zł ze swojego konta w ING Banku Śląskim na konto dziecka otwarte w promocji, a dodatkowe 50 zł dziecko otrzyma również na swoje konto.

Więcej o promocji i koncie Mobi