Konkurs na EKOsweter w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje , CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zachęca do świątecznej, kreatywnej zabawy w duchu zero waste. W konkursie na EKOsweter do wygrania atrakcyjne nagrody.

Co roku zachęcani jesteśmy do tego, aby kupić kolejną wersję świątecznego sweterka. A może spróbować wykonać go samodzielnie? Warto do wspólnej zabawy zachęcić też bliskich i wszystkich tych, którym idea zero waste nie jest obca! Możemy wykorzystać nieużywane już ubrania i rzeczy, które mamy w domach. Dajmy przedmiotom drugie życie – to ekologiczne i ekonomiczne.

 Co należy zrobić?

  • Stworzyć świąteczny EKOsweter z tego co mamy w domu – zapomniane ubrania, starte świąteczne dekoracje lub ścinki materiału.
  • Zdjęcie swetra wrzucić w komentarzu pod postem o konkursie na profilu ING lub na swoim profilu na Instagramie, z krótkim opisem użytych materiałów.
  • Do opisu dołączyć hashtag #EKOsweter.

Trzy najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone voucherami do wykorzystania w serwisie Slowhop.pl o wartości 2000 zł za I miejsce, 1000 zł za II miejsce i 500 zł za III miejsce. Dodatkowo 100 kolejnych osób otrzyma książkę wydaną przez ING Bank Śląski we współpracy z Fundacją ING Dzieciom: „Ty też możesz uratować świat – Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli".

O EKO książce tu: https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/ekoopowiesci

Więcej EKO inspiracji w najnowszym filmie z cyku #INGdlaEKO: https://youtu.be/IIJlMskWnwI

Konkurs potrwa do 31 grudnia 2021 roku a lista zwycięzców zostanie ogłoszona 13 stycznia 2022 roku.

Regulamin konkursu tu: https://spolecznosc.ing.pl/-/Konkursy/Regulamin-konkursu-EKOsweter/m-p/35518#M413

 

#INGdlaEKO 

#EKOsweter

Materiały do pobrania