5 proc. wydatków zrealizowanych kartą debetową Mastercard w ING wraca na rachunek firmy

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W ING Banku Śląskim ruszyła promocja „Zyskaj z kartą Mastercard” skierowana do nowych klientów firmowych. W promocji 5% wartości transakcji zrealizowanych za pomocą karty debetowej Mastercard wraca na rachunek firmy jako dodatkowe środki do wykorzystania.

Rosnące koszty prowadzenia własnej firmy, szczególnie w pierwszym roku działalności stanowią wyzwanie. ING ułatwia start młodym przedsiębiorczym osobom, które decydują się na własny biznes i wspiera ich rozwiązaniami, dzięki którym z powodzeniem mogą rozwijać się bez zbędnych kosztów na starcie. Klienci firmowi mogą w ING skorzystać z bezpłatnego konta przez 2 lata, usługi księgowości w stałej cenie przez 2 lata oraz terminala za 0 zł (w modelu płacisz gdy używasz). Dodatkowo, dla tej grupy bank przygotował promocję, w trakcie której 5% wydatków zrealizowanych kartą Mastercard wraca na rachunek firmy.

Promocja „Zyskaj z kartą Mastercard” skierowana jest do nowych klientów - zarówno startujących, jak i działających już biznesów – niezależnie od formy prowadzonej działalności (spółki i JDG), którzy założą w ING swój pierwszy rachunek firmowy i zamówią do niego kartę debetową Mastercard. W okresie promocji klienci otrzymają 5% zwrotu za płatności wykonane tą kartą w terminalach i w internecie. Dzięki tej ofercie nawet 500 zł może wrócić do firmy. Promocja trwa do 25 marca br.

Aby skorzystać z oferty należy:

  1. Zamówić kartę debetową Mastercard w trakcie otwierania rachunku w PLN;
  2. Zapisać się do promocji przez formularz zgłoszenia dostępny w bankowości elektronicznej;
  3. Aktywować kartę i płacić nią w terminalach i w internecie w okresie trwania promocji.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Więcej o założeniu firmy z kontem ING można znaleźć tutaj.