Posiadacze fajnych pomysłów zakładajcie firmy i zarabiajcie na nich

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zachęca do założenia firmy ze wsparciem księgowego - w prosty i wygodny sposób przez wideo rozmowę.

Polscy przedsiębiorcy, mimo niesprzyjających okoliczności gospodarczych wykazują się dużą kreatywnością i rozwijają swoje firmy. Obserwujemy, że potrafią wykorzystać je jako impuls do szukania nowych pomysłów i wprowadzania zmian. W ostatnim kwartale ub.r. pozyskaliśmy aż 17 tys. nowych klientów korporacyjnych a dane rynkowe wskazują, że w ub.r. przybyło o 6% więcej nowych firm. Wiele z tych firm to młodzi przedsiębiorcy – według danych CEiDG, 63% otwiera firmę między 26 a 43 rokiem, ale co ciekawe aż 15% między 18 a 25. Młodzi chcą robić w życiu to co lubią i zarabiać na tym pieniądze, pracując od razu dla siebie. Chcemy im to ułatwiać oferując konto firmowe za 0 zł przez 2 lata i adekwatne rozwiązania na dobry start – powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

ING oferuje konto firmowe za 0 zł przez 2 lata bezwarunkowo oraz narzędzia dzięki, którym młody przedsiębiorca może obniżyć koszty już na starcie:

  • Bezpłatne wsparcie księgowego w założeniu firmy, również przez wideo;
  • Biuro Rachunkowe z księgowym wspierającym codzienne prowadzenie firmy, od 8 maja w promocyjnej cenie 50% przez 6-cy;
  • Terminal w telefonie za 0 zł przez 14 miesięcy w Programie Polska Bezgotówkowa;
  • Leasing auta od pierwszego dnia firmy;
  • Kartę płatniczą z bonusem do 1500 zł.

Ponad 50% młodych wśród zalet posiadania własnej firmy wymienia: chęć bycia samodzielnym i niezależnym, a aż 62% wzrost zarobków w dłuższej perspektywie*. Wiemy, że młodym nie brakuje wiary i pomysłów na biznes ale z racji wieku czasem brakuje doświadczenia. Naszą rolą jest ich wspierać, dlatego zachęcamy posiadaczy fajnych pomysłów żeby zakładali firmy i zarabiali na nich - teraz ze wsparciem księgowego z ING - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

W ING Księgowości od wielu lat rozwijamy usługi, które ułatwiają firmom ogarnianie tematów biznesowych. Kontakt przez wideo z księgowym to kolejny krok. Usługa wsparcia księgowego obejmuje bezpłatną konsultację przed założeniem firmy oraz przeprowadzenie krok po kroku przez proces zarejestrowania działalności. W trakcie rozmowy, księgowy przedstawia opcje wyboru PKD lub formy opodatkowania oraz pomaga otworzyć konto z księgowością. Spotkanie odbywa się online lub telefonicznie, bez potrzeby wizyty w urzędach. Jest to niezwykle pomocne i wygodne, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie - powiedział Krzysztof Blinowski, wiceprezes ING Usługi dla Biznesu.

Połączenie wideo jest w pełni bezpieczne - nie wymaga pobrania dodatkowego oprogramowania i logowania do bankowości. Księgowy od ING nie prosi o podanie danych do logowania a spotkanie odbywa się na bezpiecznej stronie do kontaktu wideo.

Więcej o zakładaniu i prowadzeniu firmy tu: ING Bank

Krok po kroku jak założyć firmę tu: www.firmove.pl

*Źródło: Badanie eksploracyjne  młodych przedsiębiorców, Difference, lipiec 2022

Spoty promujące rozwiązania dla firm: 

https://youtu.be/c-qPVV0muuA

https://youtu.be/sUEvJ-pvzio

Agencje: Brain i Gong 
Media: Mullen Lowe Media Hub