ING zaprasza do Strefy Kibica „Biegnij Warszawo”

|Fundacja ING Dzieciom

W niedzielę 2 października odbędzie się kolejna edycja „Biegnij Warszawo”. ING Bank Śląski zaprasza do strefy kibica, ulokowanej obok centrali banku.

W nadchodzącej edycji biegu weźmie udział rekordowa liczba 450 pracowników Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego. Osoby, które chcą kibicować biegaczom, mogą udać się do pomarańczowej strefy kibica, znajdującej się obok siedziby banku przy ul. Puławskiej 2.

"Biegamy i wspieramy" to akcja charytatywna ING Banku Śląskiego, w ramach której za każdego biegnącego pracownika ING, bank przekaże Fundacji ING Dzieciom środki pieniężne. To szczególna okazja dla pracowników - miłośników biegania, którzy realizując swoją pasję, mogą jednocześnie uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych biegów w Polsce i wspierać wewnętrzną akcję charytatywną.

Biegnij Warszawo to jedna z największych imprez biegowych w Polsce, organizowana od 2005 roku. Trasa biegu prowadzi głównymi ulicami miasta. Celem imprezy jest promocja zdrowia i aktywności ruchowej oraz motywacja i mobilizacja osób dotąd nie angażujących się czynnie w sport powszechny. Tegoroczny bieg rozpoczyna się o godz. 12.00.