Najtańszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Najtańszy kredyt hipoteczny w standardowej ofercie można dostać w ING Banku Śląskim - wynika z rankingu porównywarki finansowej Comperia.pl. Bank został także wiceliderem rankingu kredytów hipotecznych Open Finance.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w zestawieniu najtańszych kredytów hipotecznych w ofercie standardowej, czyli nienakładającej na klienta wymogu spełnienia dodatkowych warunków np. obowiązku odprowadzania do banku miesięcznych dochodów na pewnym, wymaganym poziomie czy zakupu karty kredytowej.

Najtańszy kredyt hipoteczny: kwota: 200 tys. zł, okres: 30 lat, wkład własny: 20%, waluta PLN
oferty standardowe

 

Bank

RRSO

Rata

1

ING Bank Śląski

6,06%

1 172,23 zł

Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

W rankingu została również wysoko oceniona  promocyjna oferta banku. Na jeszcze niższe ceny kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim mogą liczyć klienci posiadający konto w banku lub osoby, które otworzą konto w momencie ubiegania się o kredyt. Tacy klienci mogą skorzystać z oferty „0% prowizji" za udzielenie produktu hipotecznego, lub „Obniżenie marży" o 0,4 pkt. proc. - mówi Wojciech Widenka z Wydziału Zarządzania Kredytami Hipotecznymi ING Banku Śląskiego.

TOP3 kredyty hipoteczne, kwota: 200 tys. zł, okres: 30 lat, wkład własny: 20%, waluta PLN
oferty promocyjne

 

Bank

RRSO

Rata

1

Bank Zachodni WBK

5,50%

1 096,99 zł

2

Bank DnB Nord

5,72%

1 140,60 zł

3

ING Bank Śląski

5,80%

1 121,81 zł

Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Oferta kredytów hipotecznych ING Banku Śląskiego została także wysoko oceniona w rankingu Open Finance. Bank zajął drugie miejsce w zestawieniu kredytów hipotecznych udzielanych w złotym.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny, a już następnego dnia doradca kredytowy kontaktuje się z klientem.