ING Bank Śląski rozdaje notebooki na Facebook’u

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski ogłosił w internetowym serwisie Facebook konkurs, w którym nagrodami są nowoczesne notebooki Samsung. Aby wziąć w nim udział należy w ciekawy i pomysłowy sposób rozwinąć hasło „Internetowi mają lepiej, bo...".

W ING Banku Śląskim wszyscy wierzymy, że Internetowi mają lepiej. Teraz poprosiliśmy naszych fanów na Facebook'u żeby powiedzieli dlaczego warto być internetowym. Osoby, które uzasadnią to w najciekawszy sposób, otrzymają od nas nowoczesne pomarańczowe notebooki. W przyszłości dla fanów ING Banku Śląskiego na Facebook'u przygotujemy kolejne niespodzianki - mówi Sylwia Szymula, Manager w Departamencie Bankowości Internetowej i Mobilnej ING Banku Śląskiego.

W konkursie może wziąć każda osoba, która jest fanem ING Banku Śląskiego na Facebook'u. Aby walczyć o nagrody wystarczy zaprosić znajomych do grona fanów banku oraz odpowiedzieć na jedno z pytań konkursowych. Do 21 września br. będzie można co tydzień wygrać jeden z trzech atrakcyjnych notebooków Samsung.

Szczegóły konkursu są dostępne na oficjalnym profilu ING Banku Śląskiego na Facebook'u, który znajduje się pod adresem: http://www.facebook.com/INGBankSlaski.

Facebook to kolejny internetowy kanał komunikacji ING Banku Śląskiego z klientami obok komunikatora Skype, forum internetowego (http://forum.ingbank.pl/), konta w serwisie Blip (http://ingbankslaski.blip.pl/), oraz kanału wideo w serwisie YouTube (http://www.youtube.com/ingbsk).

Portal społecznościowy Facebook został założony w 2004 r. Pozwala w wygodny sposób komunikować się z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami. Obecnie ze strony korzysta na świecie ponad 500 milionów aktywnych użytkowników.