ING zaprasza na TEDxKatowiceSalon - Prawdziwe szczęście

Akcje marketingowe i promocje , CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zaprasza na kolejny TEDxKatowiceSalon pt. Prawdziwe szczęście / True happiness. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w centrali banku na ul. Sokolskiej 34 w Katowicach.

Profesor University of Pennsylvania, Martin E.P. Seligman od lat zaskakuje badaniami, które potwierdzają, że na długość życia człowieka ma wpływ radość, jaką sprawia mu realizowanie swoich celów życiowych. Ponad 40 lat temu król Bhutanu, Jigme Singye Wangchucka zaproponował, aby zamiast mierzyć rozwój ludzkości wskaźnikami ekonomicznymi, takimi jak PKB, zastosować wskaźnik szczęścia narodowego (krajowego) brutto (ang. Gross National Happiness, GNH). Służy on określeniu jakości życia w danym państwie we wszystkich wymiarach. Pomimo tych starań ciągle szczęście jest dla wielu ideą poza zasięgiem. Prelegentami najbliższego spotkania będą osoby, które postarają się jego uczestnikom przybliżyć drogi do szczęścia, nie tylko w wymiarze osobistym, ale też państwowym i globalnym.

Prelegenci spotkania pt. Prawdziwe szczęście / True happiness: 

  • Agnieszka Czerw,
  • Magda Korczyńska,
  • Marek i Jędrzej Idziak-Sępkowski,
  • Samuel Fraiberger.

Formuła wydarzenia obejmuje prezentację prelekcji z archiwum TEDTalks oraz max. 18-minutowe wystąpienie prelegentów na żywo. Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z prelegentami w kuluarach.